28 NİSAN 2017 İSTANBUL VELİEFENDİ HİPODORMU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜNÜN BİR DİĞER ÖNEMLİ MÜCADELESİ CİHANGİR KOŞUSU KAZANANI COPPERFIELD OLDU

28 Nisan 2017 Cuma gününün bir diğer önemli mücadelesi olan CİHANGİR KOŞUSU’nu (KV-8/S/E), Duygu FATURA’ın sahibi olduğu COPPERFIELD (Three Valleys – Shall We Dance / Unaccounted For) isimli safkan, jokeyi Selim KAYA idaresinde kazanmayı başardı.

Son 7 yılda Aydemirhan, White Ram, Cihanım, Marvelous Iron, Civanhan, Lannister ve son olarak geçtiğimiz yıl War Legend isimli safkanların birincilik elde ettiği Cihangir Koşusu’nu bu yıl kazanmayı başaran COPPERFIELD ayrıca, Tay Deneme Koşusu (G2), Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği Koşusu (G2), Eskişehir Koşusu (A2) ve Peri Bacaları Koşusu (A3) koşuları galibidir.

1600 mt.’lik çim pistte seyrettiğimiz ve 75.000 TL birincilik ikramiyeli olan koşuda ikinciliği, son atakları ile kır tay GREY CLOUD (Green Gönen – High Tea / Galetto) elde ederken, YENİLMEZ (Kaneko – Solitaire / Royal Abjar) üçüncü, İNCEDİKEN (Dai Jin – Fantastic Yellow / Fantastic Fellow) isimli tay ise tabelayı tamamladı.

Kazanan COPPERFIELD için koşunun bitiriş derecesi  1.34.68 olurken, farklar 3 Boy – 3 Boy – Baş şeklinde sonuçlandı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.