11 NİSAN 2017 ANKARA HİPODROMU’NDA GÜNÜN BİR DİĞER ÖNEMLİ MÜCADELESİ OLAN “CEVDET KARATAŞ KOŞUSU” KAZANANI “KUTUP” İSİMLİ SAFKAN OLDU

11 Nisan 2017 Salı günü Ankara’da yapılan günün bir önemli yarışı olan CEVDET KARATAŞ (SERBEST HANDİKAP) KOŞUSU‘nu (KV–18 / S / DHÖW), Munir GÖKÇE‘nin sahibi olduğu KUTUP (Kaizbert – Ferdane Kız / Odinhan) isimli safkan, jokeyi Tolga YILDIZ ile birinciliğe uzandı.

KUTUP için koşudaki bitiriş derecesi; 1.33.46 olarak kayıtlara geçmiş bulunmaktadır.

1400 mt.’lik çim pistte yapılan ve birincilik ikramiyesinin 87.000 TL olduğu koşudan; BİRKASIM (Turbo-Mansure/Sa’d.27) ikinci olarak ayrılırken, BENYOĞUM (Bozdağ-Işkın/Foçalı) üçüncü, İDEALİST (Bilgin-Aypınar/Thunder Tiki) de dördüncü olarak ayrıldı. Koşuda farklar ise 1/2 Boy – 1,5 Boy – Baş şeklinde gerçekleşti.

Cevdet Karataş Serbest Handikapı, Dört yaşlı safkan Arap atlarının bir önceki yıl göstermiş oldukları performanslarının handikaperler heyetince değerlendirilmesi anlamına gelmektedir. Özetlemek gerekirse atların aldıkları kilolar, gösterdikleri kabiliyetleri belirtmektedir.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.