Altilim.net Ailesi olarak; Güçlü rakiplerinin yanında “ERKMEN” isimli safkanı sizlere banko yazdırabildik… Evet ANKARA’da bu koşuda daha ön plana çıkan isimlerin olduğunun farkında idik ama çalışmalarımız sonucu, bütün oklar ERKMEN’i işaret etmişti ve bizler de riskli de olsa bu safkanı şablonumuzda GÜNÜN BANKOSU olarak yazmayı tercihledik… Değerlendiren tüm dostlarımız eminim bir şekilde altılı bulamasalar bile ikili / çifte gibi bahis türlerinden faydalanmışlardır… Sandığımızdan daha az ganyanla koşan ERKMEN’de, sitemizin çok büyük rolü olduğunu unutmamak gerekir… Bakmayın sağa sola, atıp tutanlara… Bizler 2 gün öncesinden çalışma yapıp sizlere sunduğumuz için içimiz rahat… Son dakika altılı tahmini yazan bir site olmadığımızı zaten takipçilerimiz biliyor.

18 Temmuz 2017 Salı günü ANKARA 75. Yıl Hipodromu’nda gerçekleştirilen CEMAL TEKELİOĞLU KOŞUSU’nu, Gür ÖZBELGE’nin sahibi olduğu ve Furkan YÜKSEL ile piste çıkan ERKMEN (Turbo – Menşure / Sülo) birinciliğe uzanmayı başardı.

Üst üste ikinci birinciliğini elde etmeyi başaran kır erkek safkan ERKMENson olarak, 1 Temmuz 2017 tarihinde, yine Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda katıldığı İhsan Akhun Koşusu’nu (KV-7) bugünkü jokeyi Furkan Yüksel idaresinde kazanmayı başarmıştı.

1900 metrelik çim pistte izlediğimiz günün bu önemli mücadelesi olan CEMAL TEKELİOĞLU KOŞUSU’nda birincilik ikramiyesi 60.000 TL idi. Yarışta ikinciliği, VELİ CAN KIZI (Gobakbey – Fedlacan / Kanatlı 3) elde ederken, starttan geç çıkış yapan isimlerden GÖLCÜK ASLANI (Gobakbey – İrgün / Volga II) üçüncü, EXCALIBUR (Yiğit – Barones / Noktabatur) ise tabelanın son basamağının sahibi oldu.

Kazanan ERKMEN  için koşunun bitiriş derecesi 2.09.75 olurken, farklar  1/2 Boy – 1 Boy – 1 Boy şeklinde sonuçlandı.

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.