BÜYÜK KULÜP KOŞUSU’NUN GALİBİ GANANDO SOLO OLDU

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda günün bir diğer önemli yarışı olan BÜYÜK KULÜP KOŞUSU’nu (KV-7), H. Çağatay TURAKTEKİN’in sahibi olduğu GANANDO SOLO (Church Pictures – Summer Sun / Galetto) isimli safkan binicisi Mustafa ÇİÇEK idaresinde fotoyu önde geçmeyi başarmıştır.

GANANDO SOLO son iki startı olan Orhan Meker Serbest Handikapı (KV-18) ve Cihangir Koşularında (KV-8) ikincilik elde etmişti.

2100 metrelik çim pistte ekranlara gelen, programın 6. koşusunda; KOBRA(Kurtiniadis – Diva Pegasus / Sri Pekan) ikinci, İSHAKBABA (Scream To Scream – Cherry Red / Running Stag) üçüncü, BAYEZID (Most Improved – Hurrem Sultan / Dylan Thomas) de dördüncü oldu.

64.000 TL birincilik ikramiyesi olan yarışta kazanan GANANDO SOLO, doru erkek safkan için bitiriş derecesi 2.10.55 olurken, yarışta farklar 2,5 Boy – Baş – 1,5 Boy şeklinde oluşmuştur.

Koşunun ardından Şeref Tribünü’nde düzenlenen kupa töreninde, koşuyu kazanan atın sahibi adına Hanifi Esin’e kupasını, Büyük Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Murat Asım Kıncal verdi.

Büyük Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Murat Asım Kıncal ayrıca, GANANDO SOLO isimli safkanın jokeyi Mustafa Çiçek’e de bir plaket verirken, günün anısına, TJK Genel Sekreteri Sadettin Atığ’a da bir plaket takdim etti.

Törene, TJK Genel Saymanı Adil Mert Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Yüksel Göktürk ve Hakan Yücetürk, Yönetim Kurulu Genel Koordinatörü Dr. Ender Aydıner, Ferhan Göktürk ile davetliler de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.