BUCA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU’NDA KAZANAN AKSAKALLI OLDU

İzmir’in en eski yerleşim bölgelerinden biri olan Buca, tarih boyunca Roma ve Bizans da dahil olmak üzere birçok antik uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Yarım milyona yaklaşan nüfusuyla Ege’nin en kalabalık ilçelerinden biri olan Buca’nın Belediye Başkanlığı adına düzenlediği KISA VADE-9 koşu, Şirinyer Hipodromu’nda saat 20.00’de başlamıştır..

İzmir 32. Yarış gününde ekranlara gelen BUCA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU, 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilmiştir… Talat ÜSTÜNER‘in sahibi olduğu AKSAKALLI (Intense Focus – Star of Siligo / Saratoga Six) isimli safkanı, jokeyi Mehmet KAYA idaresinde kazanma başarısı göstermiştir.

Birincilik ödülünün 100.000 TL olarak belirlendiği bu mücadelede; Koşunun ikinci LOZAN (Lion Heart – Kızım Melike / Kaneko) olurken, STAR FORCE (Cuvee – Dalyababy / Okawango) üçüncü ve FREEDOM FLIGHT (Dehere – Denizim / Marlin) tabelanın dördüncü basamağını tamamlayan safkan oldu.

Koşunun galibi AKSAKALLI için bitiriş derecesi 1.26.66 olurken, farklar 3,5 Boy – 10 Boy – 10 Boy şeklinde sonuçlanmıştır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.