16 TEMMUZ 2017 Pazar günü, programın son koşusu hem de günün bir diğer önemli yarışı olan BEYOĞLU KOŞUSU (AÇIK-GRUP-1) kazananı, Hikmet KIZILCA‘ya ait olan ve Sadettin BOYRAZ ile start alan CERASTES (Always A Classic – Alcina / Beau Genius) isimli safkan oldu.

2100 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilen ve 350.000 TL birincilik ikramiyesi olan koşuda, beyaz bayrak ayna yaparak birinciliğe uzanan CERASTES ardında ikinciliği, son iki koşusunu kazanarak Beyoğlu Koşusu’na gelen, Halis Karataş idaresindeki REBEL YELL (Dai Jin – Shaw Avenue / West By West) elde ederken, Uğur Polat ile bu önemli koşuda boy gösteren SİNYOR ŞAMİL (Scarface – Figaro  / Senor Speedy) üçüncü, son metrelerde etkili ataklar sergileyen ZAFER ATEŞİ (Win River Win – Gold Hypreion / Pharly) ise Ahmet Çelik ile tabelayı tamamlayan tay oldu.

Kazanan CERASTES  için koşunun bitiriş derecesi 2.13.32 olurken, farklar 1 Boy – Burun – Boyun şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan tayın sahibi Hikmet Kızılca’ya kupasını, TJK Asli Üyesi Yavuz Sarıkaya verdi.

Safkanın antrenörü İbrahim Bekiroğulları plaketini, TJK Asli Üyesi Can N. Güven’den alırken, CERASTES isimli tayın jokeyi Sadettin Boyraz’a ise plaketini TJK Asli Üyesi Tarık Aydın verdi.

Törene, Kulübümüz Başkanı Yasin Kadri Ekinci, TJK Asli Üyesi Necdet Narin ile İstanbul Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.