AYASOFYA KOŞUSU’NDA BİRİNCİLİĞE UZANAN SAFKAN ISKRA OLDU

12 Kasım 2017 Pazar İstanbul yarış programındaki günün son önemli mücadelesi olan AYASOFYA KOŞUSU‘nu (Açık-A2/D), Mustafa ÜLKAN DELİKAN‘ın sahibi olduğu ISKRA (Mount Nelson – Euro Empire / Bartok) isim safkan jokeyi Halis KARATAŞ ile kazanmıştır. 

2000 metrelik kum pistte yapılan ve 170.000 TL birincilik ikramiyesi olan Ayasofya Koşusu‘nda ikinciliği, iç kulvara yakın isimlerden MISAE (Unaccounted For – Güneyli / Mountain Cat) Sadettin Boyraz ile elde ederken, Uğur Polat ile bu önemli koşuda boy gösteren Mİ BOMBON (Cuvee – Lalla Mina / Distant Relative) üçüncü, son atakları ile MY SWEET LADY (Awesoma Again – Songthrush / Unbridled’s Song) ise Gökhan Kocakaya idaresinde tabelayı tamamladı.

Kazanan ISKRA için koşunun bitiriş derecesi 2.03.86 olurken, farklar Boyun – Boyun – 3,5 Boy  şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi Mustafa Ülkan Delikan’a kupasını, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Ahmet Yavuz Karaca verdi. Törene, TJK Yönetim Kurulu Üyesi Can Polat Eyigün ile İstanbul Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.