ANKARA KALESİ KOŞUSU’NU YİNE GOOD CURRY KAZANDI

26 Ekim 2019 Cumartesi günü 75. Yıl Hipodromu’nda düzenlenen ANKARA KALESİ KOŞUSU‘nda (AÇIK G-1), İsmail HADİOĞLU‘nun sahibi olduğu ve 2018 yılında da bu önemli yarışı kazanmayı başaran GOOD CURRY (Sharp Humor – Laud / Honour And Glory) isim safkan, jokeyi Halis KARATAŞ idaresinde 2019 yılında da fotoyu önde geçerek birinciliğe uzanmıştır.

1500 metrelik kum pistte yapılan ve 380.000 TL birincilik ödülü bulunan yarışta; Mehmet AKYAVUZ ile koşuya katılan SHARPA (Kurtiniadis – Dinara / Sri Pekan) ikinci, Ayhan KURŞUN idaresinde ki BABA HANCI (Cuvee – Palmetto Lane / Flower Alley) üçüncü ve ROYAL AVSAR (Flower Alley – Seeking Adel / Seeking The Gold) ise Müslüm ÇELİK‘le dördüncü olarak pistten ayrılmıştır…

Kazanan safkan GOOD CURRY için koşudaki bitiriş derecesi 1.34.19 olarak neticelenirken, farklar 3,5 Boy – 1,5 Boy – 2,5 Boy şeklinde sonuçlanmıştır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.