Loading...

AMERICAN BILLION OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU’NU KAZANDIA

7 ŞUBAT 2017 ADANA YEŞİLOBA Hipodromu'nda yapılan OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU'nu "AMERICAN BILLION" isimli safkan kazanmıştır.

7 Şubat Salı gecesi ekranlara gelen "OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU" kazanı, Cem Kaan PARSAK'ın sahibi olduğu "AMERICAN BILLION" isimli safkan, jokeyi Müslüm ÇELİK ile birinciliğe uzandı.

1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilen ve birincilik ikramiyesi 46.000 TL olan koşuda, RUMET (Victory Gallop-Madame Castelo/ Dubai Dust) ikinci olurken, SENOŞ (Unaccounted For-Sigar/Always A Classic) üçüncü, SEE YOU AGAIN (Lord Shanakill-Numerus Clausus/Numerousİ) da dördüncü olarak koşuyu tamamladı.

Koşunun bitiriş derecesi 2.05.68 olurken, farklar 2 Boy – 2 Boy – 1 Boy şeklinde sonuçlandı.         

Koşuyu kazanan tayın sahibi Cem Kaan Parsak'a kupa ve çiçeğini Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara verdi.

Törende ayrıca Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Adana Hipodrom Müdürü Burhan Şatır'a günün anısına el dokuması bir halı ile bir buket çiçek verdi.

Adana Hipodrom Müdürü Burhan Şatır da, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara'ya at nalı hediye etti.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara ayrıca yarış yazarı Ercan Fırtına'ya da başarılı çalışmalarından dolayı günün anısına plaket, bir buket çiçek ve el dokuma halı verdi.

Adana Yeşiloba Hipodromu'na gelen yarışseverler Osmaniye Bando Takımı'nın verdiği mini gösteri ile keyifli anlar yaşadılar.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.