ADANA’DA YÜREĞİR KOŞUSU’NU BİLDENHAN KAZANDI

YÜREĞİR KOŞUSU’NDA BİRİNCİLİĞE BİLDENHAN İSİMLİ SAFKAN UZANDI

10 Şubat 2018 Cumartesi günü Adana YEŞİLOBA Hipodromu’nda düzenlenen programın 5. Koşusu olan YÜREĞİR KOŞUSU’nu (KISA VADE-8/S/DHÖW), Salih YILDIZER’in sahibi olduğu BİLDENHAN (Ateştopu – Neşe / Tulyad) isimli safkan, jokeyi Selim KAYA idaresinde yarışı kazanmayı başarmıştır. 

66.000 TL’lik birincilik ikramiyesi ile ADANA at yarışı programının önemli mücadelesi olarak ekranlara gelen YÜREĞİR KOŞUSU’nda ikinciliği, GÖKKURT (Hisarhan – Mesrure 42 / Uludağ 1) elde ederken, PİRSUS (Yalaz – Nalbantkızı / Sava) üçüncü, FİRİKYA (Ağa Karaca  – K. Irak 55 / Bodrum) ise tabelayı tamamladı.

Koşuyu kazanan BİLDENHAN için bitiriş derecesi 1.37.08 olurken, farklar Baş – 1,5 Boy – 1,5 Boy şeklinde neticelenmiştir.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi Salih Yıldızer’e kupasını, Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Veysi Alanoğlu verdi.

Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Veysi Alanoğlu ayrıca safkanın antrenörü İsmet Akkılıç’a da bir buket çiçek verdi. Törene, Adana Hipodrom Müdürü Burhan Şatır da katıldı.

At yarışı tahminleri sitemizde, sizlerin paylaşım yaparak katılım sağlaması her daim bizleri memnun etmektedir… Birlikte daha sağlam kurgular çıkararak, kazanmaya bir adım daha yakınız.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!