12 MART 2017 PAZAR GECESİ ADANA YEŞİLOBA HİPODROMU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN “ADANA VALİ KOŞUSU” KAZANANI “BİLDENHAN” İSİMLİ SAFKAN OLDU

12 Mart 2017 Pazar günü Adana Hipodromu’nda ekranlara gelen ADANA VALİ KOŞUSU‘nu (Açık – G3 / DHÖ), Salih YILDIZER‘in sahibi olduğu BİLDENHAN (Ateştopu – Neşe / TULYAD) isimli safkan, jokeyi Selim KAYA ile kazanmayı başardı. 

1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilen koşuyu BİLDENHAN birincilikle tamamlarken, AŞEMEZ (Yalaz – Dilayda / KALAMIŞ) ikinci, geçtiğimiz yıl bu koşuyu kazanma başarısı gösteren YILMABAŞAR (k.a. Tamerinoğlu – Seyyare.55 / TAŞKENT) üçüncü ve  FİRİKYA (Ağa Karaca – Kemiyetülırak.55 / BODRUM) da dördüncü olarak tamamladılar. 110.000 TL birincilik ikramiyeli koşuda beyaz bayrak ayna yaparak birinciliğe uzanan BİLDENHAN için müddet 1.35.95 olurken, farklar burun – 2,5 boy – 1,5 boy şeklinde oluştu.

Koşuyu kazanan atın sahibi Salih Yıldızer’e kupa ve çiçeğini Adana Valisi Mahmut Demirtaş verdi. Vali Demirtaş ayrıca, koşuyu kazanan safkanın jokeyi Selim Kaya’ya da çiçek vererek tebrik etti. Şeref tribününde gerçekleştirilen kupa törenine, İl Jandarma Komutanı Jan. Alb. Fatih Yılmaz, Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel, Seyhan Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu, Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Yalçın Akyol, Tarım İl Müdürü Muhammet Ali Tekin, Kulübümüz eski Başkanlarından ve YKK Üyesi Behçet Homurlu, Adana Hipodrom Müdürü Burhan Şatır ile davetliler de katıldı.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.