A. CEMAL KURA KOŞUSU’NU MISS HELİN KAZANDI

4 ve Yukarı 9 İngiliz atının start aldığı, programın bir diğer önemli yarışı olan A. CEMAL KURA KOŞUSU‘nu (AÇIK GR-3), Remzi AYYILDIZ‘ın sahibi olduğu MISS HELİN (BIN AJWAAD – GOLDEN VICTORY) isimli safkan, jokeyi Özcan YILDIRIM idaresinde birinciliğe uzanmıştır.

2200 metrelik çim pist üzerinde ekranlara gelen A. CEMAL KURA KOŞUSU‘nda, kazanan safkan MISS HELİN için bitiriş derecesi 2.14.30 olurken, farklar; 4 boy – 2 boy ve 4,5 boy olarak sonuçlanmıştır.

145.000 TL birincilik ikramiyesi olan yarışta; Selim KAYA ile start alan yarışın AGF ismi TATVAN İNCİSİ (SCARFACE – HANIMKIZ) ikinci, Sadettin BOYRAZ ile tekrar piste çıkan MISAE (UNACCOUNTED FOR – GÜNEYLİ) üçüncü ve Halis KARATAŞ‘lı TARSUS BEYAZI (BANKNOTE – HAMİTİN KIZI) tabelanın dördüncülüğünü oluşturmuştur…

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.