91.Gazi Koşusunun son kayıtları tamamlandı. 19 Safkanın kayıt olduğu büyük koşuya kayıt olan safkanlar ve muhtemel jokeyleri aşağıdaki ankette yer almaktadır… Sizler de GAZİ KOŞUSU kazananı belirlemek için ANKETE KATILMAYI UNUTMAYIN…

Ülkemizde, 1927 yılından bu yana kesintisiz olarak düzenlenen Gazi Koşusu için geri sayım başladı.

Her yıl büyük bir heyecanla beklenen Gazi kupası, bu yıl Ramazan Bayramı’nın ilk günü (25 Haziran Pazar) Veliefendi Hipodromu’nda saat 20.00’de, bayram coşkusu ile birlikte sahibini  bulacak. Bayramın ilk günü olması sebebiyle atlı karınca, bando, çocuk etkinlikleri, çocuk tiyatrosu, müzik dinletileri gibi renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Veliefendi Hipodromu’na 20 bin kişinin gelmesi bekleniyor.

Ulu Önder Atatürk’ün adına düzenlenen ve Türkiye’de doğmuş 3 yaşlı safkanların hayatlarında bir kere koşabildiği Gazi Koşusu’nda, 3 yaşlı İngiliz tayları çim pistte 2400 mesafede birincilik için mücadele edecek. 91. Gazi Koşusu’nun bu yılki toplam ikramiyesi  3.187.500 TL olarak belirlendi.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.