Loading...

91. GAZİ KOŞUSU’NU KİM KAZANIR ?

91.Gazi Koşusunun son kayıtları tamamlandı. 19 Safkanın kayıt olduğu büyük koşuya kayıt olan safkanlar ve muhtemel jokeyleri aşağıdaki ankette yer almaktadır… Sizler de GAZİ KOŞUSU kazananı belirlemek için ANKETE KATILMAYI UNUTMAYIN…

Ülkemizde, 1927 yılından bu yana kesintisiz olarak düzenlenen Gazi Koşusu için geri sayım başladı.

Her yıl büyük bir heyecanla beklenen Gazi kupası, bu yıl Ramazan Bayramı’nın ilk günü (25 Haziran Pazar) Veliefendi Hipodromu’nda saat 20.00’de, bayram coşkusu ile birlikte sahibini  bulacak. Bayramın ilk günü olması sebebiyle atlı karınca, bando, çocuk etkinlikleri, çocuk tiyatrosu, müzik dinletileri gibi renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Veliefendi Hipodromu’na 20 bin kişinin gelmesi bekleniyor.

Ulu Önder Atatürk’ün adına düzenlenen ve Türkiye’de doğmuş 3 yaşlı safkanların hayatlarında bir kere koşabildiği Gazi Koşusu’nda, 3 yaşlı İngiliz tayları çim pistte 2400 mesafede birincilik için mücadele edecek. 91. Gazi Koşusu’nun bu yılki toplam ikramiyesi  3.187.500 TL olarak belirlendi.

5
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler
MERTO

PERSHING – H. KARATAŞ

Sedat Değirmenci

Gazi Koşusu Yorumu: Ön plana çıkan iki üç atın dışında, sürpriz yapabilecek at olabilir mi ? Elbette olabilir. Çünkü bu koşu diğer koşulara benzemez. Yılın herhangi bir günü, herhangi bir koşusunu kazanan at, jokey, sahip unutulur fakat Gazi koşusunu kazanan at, jokey ve at sahibi 100 yıl geçse bile istatistiklere geçer, unutulmaz. Bu nedenle bu koşuda jokey koşuyu kazanabilmek için varını yoğunu ortaya koyar. Bu koşuda satış, şike, isteksizlik olmaz… Koşu yorumuma gelince; Pershing elbette birçok kişinin favorisi. Rekortmen jokey Halis Karataş’ın da tercihi ile koşuda favori olacak. Önce Erkek tay deneme, ardından uzun mesafe olması nedeniyle Gazi için daha… DEVAMI »

Mirhat

Pershing buyuk bir aksilik olmadigi surece kosuyu lehine cevirecektir

cengiz26

Pershing büyük favori ama ben selim kayalı tarsus beyazı diyorum selim kaya yıllardır dişi at ile gaziyi kazanmak istiyor

Zafer yıldırım

Eskayra