9 TEMMUZ 2017 – İSTANBUL ALTILISI

9 Temmuz 2017 Pazar günü İSTANBUL’da 9 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir. İSTANBUL Veliefendi Hipodromunda Birinci ALTILI GANYAN Oyunu 1. Koşu ile saat 14:00’da başlayacaktır. Yedili Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 15:00’da ve İKİNCİ 6’Lı Ganyan oyunu 4. Koşu saat 15:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

9 Temmuz VELİEFENDİ Hipodromu’nda yapılacak olan 9 yarış ile İKİ ALTILI programına oyun oynanabilecektir. Günün önemli mücadeleleri; 6. Koşu’da; “YAVUZ SULTAN SELİM KOŞUSU” ,  7. Koşu’da; “KİLYOS KOŞUSU” ve 8. Koşu’da; “KAZIM KÖYLÜ KOŞUSU” olacaktır. 9 Temmuz 2017 (09.07.2017) İstanbul at yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngiliz safkanların katılacağı 1. ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağına yerleştirilen ŞARTLI-1 mücadele 1200 mt.’lik çim pistte ekranlara gelecektir. Öyle güzel kuruyorlar ki yarışları valla ne desek hava da kalır… 1. ALTILI ve 2. ALTILI başlangıçları ya MAIDEN ya ŞARTLI-1 koşular… Yani biz bir şekilde sizlere tuzak kuruyoruz, bunu da göstere göstere yapıyoruz diyorlar… Yarışseverin mağduriyeti aslında burada başlıyor. En azı 10 at koyuyorlar , 2 tane ŞARTLI-1 kapatsan bir dert, kapatmasan bir dert. Kapatanlar rahat oyun yaparlar ciddiyim… Lakin diğer ayaklarda tek bulurlarsa tabiki… Neyse geçelim yoksa laf lafı açacak gene ben iğneleyici konuşacağım, kötü olacağız. Günün ilk startı ile 9 İngiliz atı yarış hayatına merhaba diyecek dostlarım. 4 – LIONS ROSE ve 6 – SCAR TO SCAR (8 ile eküri) öncelikli olarak birinciliğe yakın gördüğüm isimlerdir. Rakip arayanlar; 5 – LORD OF DARKNESS , 1 – CANKILIÇ , 7 – SUPERSTAR , 3 – KOBAYASHİ ve 2 – GANANDO SOLO değerlendirebilirler.

2. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin 1500 mt.’lik kum pistteki ŞARTLI-5 mücadelesinde ise; Son yarışını ölçü almadığım 4 – MY DEAR SON, uzun aradan sonra gördüğü koşuda başarılı olamadı. Açık ve net bir şekilde zaten bunu görebiliyoruz. Lakin bu defa daha farklı bir yarış sergileyeceğinden ötürü günün ilk bankosu olarak kuponlara yazılabileceğini belirtmek isterim. Zaten üzerinde uyum sağladığı jokeyi Akın SÖZEN’de var vay ki vay… Daha da gelemezse kısmet der geçeriz ne edelim dostlar.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)1400 mt.’lik çim pistte yapılacak, YEDİLİ GANYAN ayağını oluşturan ŞARTLI-4 koşuya ise 3 ve Yukarı 4 İngiliz atı katılacaktır. Artık Gökhan KOCAKAYA’nın hatasız bir şekilde at binmesini rica ediyorum ve burada grubun üzerinde duran 2 – GOLDEN TOWER‘ı fotoya atmasını istiyorum… 

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… Buyur ilk ayak 1. Altılı ŞARTLI-1’inden sonra sağ kalanları temizlemek için 2. Altılı başlangıç ayağı ŞARTLI-1 mücadelesi ile karşı karşıyayız… 1 – CORCOVADO ve 3 – KEREMTOSH ikilisi birincilik çekişmesinde ortak olabilirler… Rakipleri; 5 – OBRA REİS , 2 – ÇETOBEY , 4 – KETOHAN ve 7 – SHAHBANDAR geniş kuponlara ekleyebilirsiniz. Burada CORCOVADO’nun orjini çok beğendiğim ve KEREMTOSH’un galobu güzel… O yüzden bu ikiliyi öncelikli olarak tuttuğumu belirtmek isterim.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların katılacağı ŞARTLI-4 koşu ise BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturacaktır… 1900 mt.’lik çim pist üzerinde ekranlara gelecek yarışta; Son koşusunu beğendiğim 7 – ENTERTAINMENT bu defa aynı binicisi S. BOYRAZ ile kilo avantajını ön plana çıkarabilirse fotoya uzanmasında bir engel yok gibi… Ama terslik çıkarsa; 2 – DEPOSITORY , 1 – SİNEPS ve uyumlu binicisi F. ÇAKAR (ne zamandır gözükmüyordu) ile tekrar piste çıkan 5 – BLUE KING hata affetmeyecek safkanlar olarak görüyorum.

6. KOŞU: “YAVUZ SULTAN SELİM KOŞUSU” Veliefendi Hipodromu’nda ilk önemli mücadele olan AÇIK GR-1 yarışa; 3 ve Yukarı 10 İngiliz safkan katılacaktır. 1500 mt.’lik kum pistte yapılacak koşuda; 5 – KINOWA etkili binicisi AKIN SÖZEN ile günün bir diğer banko isim olarak sizlere önereceğim safkandır.

7. KOŞU: “KİLYOS KOŞUSU” 4 Yaşlı Arapların KISA VADE-6 mücadelesi ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. Günün bir diğer önemli yarışında; 1 – ALDERAMİN‘in grubu geçmekte pek zorlanacağını sanmıyorum…

8. KOŞU: “KAZIM KÖYLÜ KOŞUSU” AÇIK GRUP-3 yarışta ise; 3 Yaşlı 11 Arap atı start alacaktır. 1200 mt.’lik kısa mesafeli çim pist üzerinde gerçekleştirilecek mücadelede; 9 – NURİŞ (3 ve 7 ile eküri) , 6 – GÜLE GÜLE ve 11 – ÖMÜRÇINARI kazanmaya yakın olup, ufak kuponlarda ayrımsız yazılmasını öneririm… Sürpriz arayanlar olursa; 5 – GEÇGELANNA , 8 – MADAM ELLİ , 2 – BERNOK ve 10 – NURŞİNECE‘yi değerlendirmeye alabilirler.

9. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusu ile İSTANBUL Veliefendi Hipodromu’nda günün son startı verilecektir. 1400 mt.’lik kum pistte seyredeceğimiz yarışta; 3 – AK DIAMOND bir diğer banko olarak tuttuğumu belirtmek isterim.

9 TEMMUZ 2017 – İSTANBUL 1. ALTILI ŞABLONU: at yarışı tahminleri

 1. AYAK: 4 – 6 // 5 – 1 – 7 – 3 – 2
 2. AYAK: 4 – MY DEAR SON (BANKO)
 3. AYAK: 2 – GOLDEN TOWER (BANKO)
 4. AYAK: 1 – 3 // 5 – 2 – 4 – 7
 5. AYAK: 7 – ENTERTAINMENT // 2 – 1 – 5
 6. AYAK: 5 – KINOWA (BANKO)

9 TEMMUZ 2017 – İSTANBUL 2. ALTILI ŞABLONU: at yarışı

 1. AYAK: 1 – 3 // 5 – 2 – 4 – 7
 2. AYAK: 7 – ENTERTAINMENT // 2 – 1 – 5
 3. AYAK: 5 – KINOWA (BANKO)
 4. AYAK: 1 – ALDERAMİN (BANKO)
 5. AYAK: 9 – 6 – 11 // 5 – 8 – 2 – 10
 6. AYAK: 3 – AK DIAMOND (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.