9 ŞUBAT 2019 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

9 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ günü Adana YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir at yarışı programı izleyeceğiz.. ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 15:00’de başlayacaktır. Bol Şanslar Dileriz.

9 Şubat 2019 Cumartesi (09.02.2019) ADANA 17. Yarış gününde 7 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)5 ve Yukarı Arapların start alacağı 1400 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-16/DHÖW/Dişi mücadelesiyle birlikte ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 7 – AÇIK KIRMIZI ve 8 – ALBUNEA arasında birincilik çekişmesi olacağını düşünüyor, kurgularınızda ayrımsız değerlendirmenizi öneriyoruz… 

 3. KOŞU 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki MAIDEN/Dişi koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 Yaşlı 11 İngiliz atının katılacağı zorlu sınavda; 2 – BELENUS , 4 – CASAMIRO (10 ile eküri) , 6 – İŞİN ASLI , 7 – KEDİM ve 11 – STORM LIFE kazanmaya en yakın gördüğümüz isimlerdir. 

 4. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin SATIŞ-1 yarışı 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir. Aynı zaman da DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu mücadelede; Kilo yönünden dezavantajlı gözükse de uygun grup olmasından ötürü öne çıkan 1 – TURAP şablonumuzun ilk bankosu olarak kuponlara önerimizdir. 

 5. KOŞU : 4 Yaşlı Arapların katılacağı AÇIK G-2/DHT koşusu 1500 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecektir. 6 safkanın birincilik için piste çıkacağı bu yarış ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – DEDE SEYDO ve 3 – OĞUZBOYLU ikilisi her yarış birbirlerine üstünlük sağlayabilen güçlü isimler olduklarından ayrımsız bir şekilde değerlendirilmesi taraftarıyız…

 6. KOŞU : Adana altılı ganyan programında 1900 metrelik kum pistte yapılacak tabela ayağında; 4 Yaşlı 8 Arap atının start alacağı HANDİKAP-15/DHÖW mücadeleyi izleyeceğiz. 1 – DERİN MAVİ ve 5 – ÖZERMAN kazanması en muhtemel isimler olarak karşımıza çıkıyor… Rakip ekleyecekler; 3 – BİŞKEKHAN‘ı kuponlarda değerlendirsinler diyelim… 

 7. KOŞU 3 Yaşlı 10 İngiliz safkanın katılacağı program üzerinde ki bir diğer MAIDEN/Dişi koşu ile günün son startı verilecektir. 1200 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecek yarışta; Koruduğu formu ile 3 – BORDEAUX günün bir diğer teki olarak sizlere önereceğimiz safkandır.

Sitemizde ki şablonun haricinde hemen aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Burada; O programa ait oynadığınız kuponu gönderebilir veya gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

9 ŞUBAT 2019 – ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONU: Adana banko altılı

  1. AYAK: 7 – 8
  2. AYAK: 2 – 4 – 6 – 7 – 11
  3. AYAK: 1 – TURAP (BANKO)
  4. AYAK: 1 – 3
  5. AYAK: 1 – 5 // 3
  6. AYAK: 3 – BORDEAUX (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.