9 OCAK 2020 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

9 Ocak 2020 (09.01.2020) Perşembe günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 4. Yarış gününde; 7 Koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 15:00‘de ekranlara gelecektir. 

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-14/DHÖW koşusu ile Şirinyer’de Altılı Ganyan’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz. 1 – KARA DERE ve 3 – CÖMERTOĞLU‘nu kuponlara ayrımsız bir şekilde yazmanızı öneriyoruz. Geniş oyun yapacaklar ise; Son koşularını ölçü almadığımız 2 – ŞİFNE EFESİ‘nin galoplarında ki başarısını gözardı etmeyerek yazabileceklerini belirtelim… 

 3. KOŞU 4 ve Yukarı 8 Arap atının start alacağı ve 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek HANDİKAP-17/DHÖW mücadelesiyle Beşli Ganyan’ın ilk ayağı ekranlara gelecektir. 3 – VANLIMAHO , 5 – EGENİN ASLANI , 1 – SARAYBOSNA , 6 – VASEEM ve 8 – UĞURSEL fotoyu önde geçmeye en müsait safkanlardır.

 4. KOŞU 3 Yaşlı 5 İngiliz safkanın katılacağı HANDİKAP-14 koşu ise, 1200 metrelk kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda Dörtlü Ganyan oyunu da bu yarış ile başlamış olacaktır. 2 – HARD FLOOD ve 3 – MESTAN EFE form durumlarını beğendiğimiz isimler olup, kuponlarda öncelikli yer verilmesi taraftarıyız. 1 – MR NOBODY ise geniş oyunlarda şans verilebilecek diğer safkandır…

 5. KOŞU : BABASAAD KOŞUSU AÇIK G-3/DHT yarışıyla birlikte Üçlü Ganyan oyununun başlangıç mücadelesini izleyeceğiz. 2200 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak koşuya; 4 ve Yukarı 7 Arap atı katılacaktır. Düzenli idmanlarıyla yaptırılan galoplarında vermiş olduğu start arasından pekte etkilenmeyecek gibi gözüken 4 – MEMDUHAĞA küçük ve riskli kuponların alternatif teki olarak değerlendirilebilir… Lakin bu ayağı hiç riske atmadan geçmek isteyenler ise; 2 – ÇALTEPE ve 5 – OĞUZBOYLU‘yu yazarak rahat bir yarış seyredebileceklerini düşünüyoruz.

 6. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin 1400 metrelik kum pist üzerinde ki MAIDEN/Dişi koşu ise Altılı’nın tabela ayağını oluşturmaktadır. 8 safkanın birincilik için sahaya çıkacağı bu zorlu sınavda; 8 – TAKE MY HEART , 7 – SONYAPRAK ve 5 – PHOEBE BUFFAY bu defa MAIDEN’a veda edebilecek isimlerdir.

 7. KOŞU 4 ve Yukarı 11 İngiliz atının programın kapanış startını oluşturan HANDİKAP-15 mücadelesi, 1600 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir. Grubun başarılı safkanı olarak dikkatleri üzerine çeken 3 – HAVE A NICE TRIP günün bankosu olarak seçtiğimiz isimdir.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

8 OCAK 2020 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ

  1. AYAK: 1 – 3 // 2
  2. AYAK: 3 – 5 – 1 – 6 – 8
  3. AYAK: 2 – 3 // 1
  4. AYAK: 4 – MEMDUHAĞA // 2 – 5
  5. AYAK: 8 – 7 – 5
  6. AYAK: 3 – HAVE A NICE TRIP (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.