9 OCAK 2016 – İSTANBUL SİSTEM ALTILISI BY HİKO

İSTANBUL 9 Ocak 2016  Cumartesi  günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 14:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 – DERİN SULTAN ve 2 – ARIM’ın birincilik mücadelesinde ekürilerden 6 – GÜZELKAYA bu iki atı rahatsız edecektir 3 – ÇEVİKNAZ ve 7 – KISRAKBAŞI sürpriz.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 6 – GÖLALAN ilk atım. İlk defa kum piste çıkacak olan 7 – LADY ÇİKOLATA ve 10 – SEA STORM bu koşu için yeterli sanırım.

3. KOŞU: 8 – TURKİSH ATTACK, 4 – GASPERİNİ arasında geçmesini beklediğim bu koşuda 9 – VİCTORY SUN ve 6 – REDENTOR çok at yazmak isteyenlere tavsiye ederim.

4. KOŞU: Günün en zor koşularından biri. 8 – GEZEGEN ilk atım 5 – SEVİMLİ, 11 – ŞAHİNTER,9 KIZILHAN ve ekürilerden 4 – BEYREK (1- KAFKAS KRALI ile ekürü) çok at yazmak isteyenlere tavsiyemdir.

5. KOŞU: İstanbulda KV-21 bu yıl ilk defa kumda koşuluyor bendeki çim KV-21 koşularından edindiğim bilgilere göre bu koşuda puana göre 8 – FARKİN ATEŞİ, 3 – MASTER PATRİCK kesin yazılmalı. Daha sonra 12 – LADY LUX, 11 – MİSS MELODY, 10 – FANTASTİC LERO yazılması gereken isimlerdir

6. KOŞU: 8 – KEİSHA, 10 MONETA, 1 – ADAKIZIM, 5 – BOSTORGAY bu ayak için yeterlidir sanırım

7. KOŞU: 5 – AĞACEMAL, 8 – HAYAL DÜNYASI ikilisi bekliyorum , 2 – GÜLERCE sürpriz.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.