9 OCAK 2016 – ADANA ALTILISI

9 OCAK 2016 – ADANA ALTILISI

ADANA 9 OCAK 2016 Pazar günü yarış programında 6 koşu bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu ise 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

ADANA’da GÜNÜN BANKOSU olarak 4. Koşu’da; 2 – DELİ İMPARATOR önerimizdir. Zor bir program… Hayırlısı bakalım

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Etkili jokeyi yine kazanamaya yakın olan 4 – HABİLDEN ilk önereceğim safkandır. Daha sonra; 1 – VİNDIRHAT ve 6 – HAYATI CEDİD rakipleri olacağını düşünüyorum. 11 – GÖZYAŞI TAŞI bu koşuda tatlı bir ganyanla gelebilir dikkat.

2. KOŞU: 7 – FÜLANE ve 3 – HAYATNUR öncelikli olarak yazılması gereken safkanlardır. Bu iki safkana rakip olarak 4 – ŞENOCAK GÜZELİ kuponlarda bulunması gerekir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizler MAIDEN koşu olan ve Altılı ganyanın üçüncü ayağını oluşturan yarışta sıralamam şu şekilde olacaktır; 2 – AWARD LOWER , 8 – TİBO ve 1 – ALISA burada diğer safkanlara göre birer adım öndeler… Lakin süpriz olabilirse bu MAIDEN koşuda 10 – VICTORY BLUES ve 9 – VARGAS adından söz ettirebilir. Elbetteki ikinci bir ihtimal de olsa MAIDEN’ların ne tür şekilde sonuçlanacağı meçhul bir koşu yapısına sahip olduğu için öncelikli 2 / 8 / 1 daha sonra ise 10 / 9 geniş kuponlarda bulunabilir.

4. KOŞU: 2 – DELİ İMPARATOR bu koşuda bana daha yakın geldi ve günün bankosu olarak önermek istiyorum. Dileyenler rakip yazabilirler.

5. KOŞU: 7 – SARIBİRGÜL tek dişi olarak katıldığı bu koşuda kaçarak bitirebilir. Eğer yakalanırsa; 10 – BUĞRACAN ve 3 – AKABEY devreye girerler. 

6. KOŞU: 6 – LASER BOY , 5 – DOCTOR PRETI öncelikli safkanlarım. Daha sonra; 14 – ÖRÜMCEK ADAM , 11 – ARAS EFE ve 9 – BAHÇEŞEHİRLİ katılabilir. 17 – EROE ve 18 – AWFUL SCORE geniş kuponlara yazılabilir.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!