9 OCAK 2016 – ADANA ALTILISI

ADANA 9 OCAK 2016 Pazar günü yarış programında 6 koşu bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu ise 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

ADANA’da GÜNÜN BANKOSU olarak 4. Koşu’da; 2 – DELİ İMPARATOR önerimizdir. Zor bir program… Hayırlısı bakalım

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Etkili jokeyi yine kazanamaya yakın olan 4 – HABİLDEN ilk önereceğim safkandır. Daha sonra; 1 – VİNDIRHAT ve 6 – HAYATI CEDİD rakipleri olacağını düşünüyorum. 11 – GÖZYAŞI TAŞI bu koşuda tatlı bir ganyanla gelebilir dikkat.

2. KOŞU: 7 – FÜLANE ve 3 – HAYATNUR öncelikli olarak yazılması gereken safkanlardır. Bu iki safkana rakip olarak 4 – ŞENOCAK GÜZELİ kuponlarda bulunması gerekir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizler MAIDEN koşu olan ve Altılı ganyanın üçüncü ayağını oluşturan yarışta sıralamam şu şekilde olacaktır; 2 – AWARD LOWER , 8 – TİBO ve 1 – ALISA burada diğer safkanlara göre birer adım öndeler… Lakin süpriz olabilirse bu MAIDEN koşuda 10 – VICTORY BLUES ve 9 – VARGAS adından söz ettirebilir. Elbetteki ikinci bir ihtimal de olsa MAIDEN’ların ne tür şekilde sonuçlanacağı meçhul bir koşu yapısına sahip olduğu için öncelikli 2 / 8 / 1 daha sonra ise 10 / 9 geniş kuponlarda bulunabilir.

4. KOŞU: 2 – DELİ İMPARATOR bu koşuda bana daha yakın geldi ve günün bankosu olarak önermek istiyorum. Dileyenler rakip yazabilirler.

5. KOŞU: 7 – SARIBİRGÜL tek dişi olarak katıldığı bu koşuda kaçarak bitirebilir. Eğer yakalanırsa; 10 – BUĞRACAN ve 3 – AKABEY devreye girerler. 

6. KOŞU: 6 – LASER BOY , 5 – DOCTOR PRETI öncelikli safkanlarım. Daha sonra; 14 – ÖRÜMCEK ADAM , 11 – ARAS EFE ve 9 – BAHÇEŞEHİRLİ katılabilir. 17 – EROE ve 18 – AWFUL SCORE geniş kuponlara yazılabilir.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.