9 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI (BY HİKO)

9 NİSAN 2016 – İSTANBUL SİSTEM ALTILISI (BY HİKO)

İSTANBUL 9Nisan 2016  Cumartesi günü 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Plase ve 7’li Ganyan 2. Koşu ile Saat: 18:30’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

1. KOŞU: 1 – PEPPERONİ ve 4 – VICTORY IS OURS arasında bir yarış 

2. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDANBAŞLAR): 1 -TANATAR ve 4 – ŞAHİN TEPESİ ikilisi ile güne iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

3. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Altılının ilk ayağı sürprize müsait bir koşu ile başlıyor o yüzden ilk atım 8 – UNUTULMAZ daha sonra kilo dezevantajı ile koşunun favorisi 2 – ASLANPARÇASI 5 – BRAYMIN ve 9 – KOÇALİ yarışta etkili olabilecek isimler.

4. KOŞU: Gurubun en deneyimli 3 ismini ayrım yapmadan yazmak gerekiyor sırasıyla bunlar 2 – DOKTOR HOUSE, 11 – MOTHER OF DRAGONS ve 1 – AYTEMİZ şunuda belirtmek isterim fazla at yazıcaklara 1400 metrelik maiden koşularda 3 yaşlı ingilizlerin hep ilk 5 atın kazandığı görülüyor arasırada 8 ve 9. atlar kazanıp sürpriz olmuş ona istinaden ben ilk ve son koşusunda sanki koşuyu kazanacakmış intibaı veren fakat ne hikmetse 6. olan 12 – PULLOVER’ide önermek ihtiyacı hissettim.

5. KOŞU: Önceki yıllarda bu koşu çimde ve dişi atların iştiraki ile yapılmış ve S.Kaya iki defa bu koşuyu kazanmış bu koşudada çok şanslı idaresindeki atla ve 4 – BİG BROWN’u banko olarak öneriyorum. 

6. KOŞU: 1 – AMANKAYA (ek:3-GÜZELKAYA) ekürilerinin bu koşuyu kazanacağını sanıyorum en ciddi rakipleri diğer ekürilerden bilhassa 4 – YABAN GÜVERCİNİ (ek.5-GÖZYAŞI GECESİ) olur diyorum H.Karataşlı 2 – DERİN SULTAN bu atlara sert bir rakip olabilirmi bunu koşuda göreceğiz değerlendirmek size kalmış.

7. KOŞU: 1 – BARDO malumunuz üzere startla birlikte numarayı alıp arayı çok fazla açıyor bunu geçtiğimiz günlerde iki defa başardı ve koşuyu kazandı son koşusunda ise rakipler sertti o yüzden dereceye giremedi üzerine H.Karataşı bindirdiklerine göre yeni bir taktik belirleyip sanırım daha tempolu gitmesini sağlıyacaklar atın ne kadar başarılı olurlar bilinmez ama kesinlikle ihmal edilmemelidir ben sizlere bu ata rakip olarak iki ismi önermek istiyorum bunlardan ilki 6 – VEFAKAR ve diğeride 8 – FLYING BLACK uzunca bir süredir start almıyan kalite at 3 – GALİPHAN ise tabela mücadelesi yapacaktır dileyen yazabilir.

8. KOŞU: Biraz riskli olsada 4 – GOLDEN PROTECTOR (ek.9-KARA TURNA) ekürilerini banko olarak öneriyorum.

9 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI  ŞABLONU:

1.AYAK: 8 – 2 – 5 – 9

2.AYAK: 2 – 11 – 1 – 12

3.AYAK: 4 – BİG BROWN

4.AYAK: 1 – AMANKAYA (ek:3-GÜZELKAYA)

5.AYAK: 1 – 6 – 8 //// 3

6.AYAK: 4 – GOLDEN PROTECTOR (ek.9-KARA TURNA)

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!