9 MAYIS 2016 – KOCAELİ ALTILISI

9 MAYIS 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 9 MAYIS 2016 Pazartesi günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Haftanın başlangıç programı (gündüz yarışı) KOCAELİ’de başlıyor. 6 Koşulu bir program ile yarışseverlerle buluşacak olan KOCAELİ fazla ağır olmasa da hafif de sayılmayacak bir bülten gibi görünüyor. Bakalım 9 Mayıs Pazartesi günü KOCAELİ at yarışı tahminlerimiz de sizlere ne kadar faydalı olabileceğiz… Dileriz herkesin bu oyundan 3 – 5 bir şeyler kazanabilmesi bizleri memnun eder… Şansınız her daim yanınızda olsun… 9 Mayıs 2016 Kocaeli at yarışı tahminlerim;

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesinde ön plana çıkan iki isime değinmek istiyorum. Bunlar; 4 – OĞLUM OZAN ve 3 – HERO ADMİRAL rakiplerine göre bir adım önde olan safkanlardır. Neden derseniz, bu pist ve mesafede bitiriş dereceleri çok başarılı. Rakip olarak ise grubun tek dişi safkanı olan 2 – BALLINUR , koşunun please safkanı 6 – GRUMPY yazılmadan geçilmemelidir. Süpriz arayanlar ise 5 – MEGAS değerlendirebilirler.

2. KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ile KOCAELİ’de beşli ganyan oyunu başlayacaktır. Gizlenmiş bir at ile başlamak istiyorum. Daha önceden 45 kg ile 1900 mt.’de birinci gelen 11 – KONGO yine aynı jokeyi ve aynı kilosuyla piyasaya çıkmış durumda. Muhakkak ihmal etmeyin. Çünkü; Bültenlerde sonuncu at olarak gözüküyor, dikkatlerden kaçabilir. Bu atı hatırlattıktan sonra bu koşuda şanslı gördüğüm isimleri sıralamak gerekirse; 6 – SAĞNAKHAN bu pist ve mesafede en iyi dereceye hakim olan bir isim. Bu grupta da başarılı bir yarış çıkaracağına eminim. 9 – HALİKARNAS ciddi bir rakip olup bir önceki 1900 mt.’lik koşuda SAĞNAKHAN ile kafa burun ikincilik mücadelesine girip kıl payı üçüncü olan bir isimdir. Bu koşuda kilosundaki eksikliği avantaja çevirmeye çalışacaktır. Koşunun favorisi olan 1 – ADIMNUR ağır kilosundan dolayı sonlarda şans verdiğim isim olacaktır. Kocaeli’de üç yarış görüp başarılı sonuçlar elde eden 8 – ATLIOĞLUM tekrar aynı pistte start alacaktır. Bakalım eskileri yad edebilecek mi?

3. KOŞU: 1 – BALBALLILI günün ilk bankosu olarak KOCAELİ’de önerimdir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 koşusunda; 1 – KOSTANAY günün ikinci bankosu olarak kuponlarda yer alabilir. Tuttuğunuz safkanları ekleyebilirsiniz.

5. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar HANDİKAP-15 mücadelesiyle Altılı Ganyanın tabela ayağına start verilecektir. Biraz karışık bir koşu gibi gözüküyor. Bu yüzden sıralamama dikkat ederseniz sevinirim. Öncelikle 3 – ŞÖLENİM ilk şans verdiğim safkan olacaktır. Rakipleri; 4 – KIZIM İDİL ve 6 – ŞİVENAZ kuponlara ayrımsız yazılmalıdır. Süprizi ise; 9 – BAŞAKTAY , son koşularında toparlanmaya başladığını gözlemlediğim 10 – EZGİGÜL ve 11 – BEDİNUR değerlendirilebilir.

6. KOŞU: Kocaeli’de günün son ayağına geldiğimizde MAIDEN bir mücadele ile 3 Yaşlı Arap safkalarının yarışı ekranlara gelecektir. Önceki 1100 mt.’lik koşusunu ve derecesini beğendiğim 2 – BARANBABA alternatif banko olarak karşımıza çıkıyor. Rakip arayanlar ise; 1 – BABAŞERİF , 10 – PRENS DESTAN ve 8 – KARTALÖMER‘i değerlendirebilirler.

9 MAYIS 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 4 – 3 // 2 – 6 // 5

2.AYAK: 11 – 6 – 9 – 1 – 8

3.AYAK: 1 – BALBALLILI (BANKO)

4.AYAK: 1 – KOSTANAY (BANKO)

5.AYAK: 3 – ŞÖLENİM // 4 – 6 // 9 – 10 – 11

6.AYAK: 2 – BARANBABA // 1 – 10 – 8

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

2 Yorum - "9 MAYIS 2016 – KOCAELİ ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Mehmet Donmez

Degerli arkadaslar yorumlarinizin cok faydasini goruyorum

Cok tesekkurler gorusmek uzere hosca kalin

orhan yanar

teşekkür ederiz yorumlarınız güzel ve olumlu

wpDiscuz