9 MART 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

Bursa Osmangazi Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 7 koşulu yarış programında, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 15:30‘da başlayacaktır. 9 Mart 2020 (09.03.2020) Pazartesi, ilk yarış yeri olan BURSA 20. Yarış günü için hazırlamış olduğumuz at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

Burada sunulan at yarışı tahminlerinin, kendi kurgularınızı oluştururken fikir vermesi amaçlı olduklarını unutmayınız. Öncelik her daim kendi takip ettiğiniz veya gözünüze çarpan safkanlar olsun. Burada bizlerin sunduğu yarış tahminlerinin yanı sıra, aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünü doldurarak kendi altılı kurgunuzu paylaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey; Geçerli bir mail adresi ile tahminlerinizi yazarken her ayağı bir satıra gelecek şekilde göndermenizdir. Yan yana yazılan altılı tahminleri karışıklığa yol açtığından onaylanmamaktadır. Her satıra bir ayağı yazarak anlaşılır bir şekilde, birden fazla rakam yazacaksanız aralarına virgül veya nokta koyarak bu siteyi kullanan her yaşta ki kesime faydalı olabilirsiniz.

 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı HANDİKAP-17 yarışı ile Altılı Ganyan oyunu başlayacaktır. 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 6 – APOPHIS , 4 – BLACK ADLER ve 2 – TREVI FOUNTAIN (10 ile eküri) burada ayrımsız bir şekilde değerlendirilmesi gereken isimler olarak gözükmektedirler. 

 3. KOŞU 3 Yaşlı 11 İngiliz safkanın start alacağı HANDİKAP-14/Dişi mücadelesiyle Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; 2 – CELALİYE , 1 – ŞİRİN SULTAN , 8 – ESTELA , 4 – LADY MAYA , 5 – BLACK OR WHITE ve 6 – GOLD FISH yeterli olacağını düşündüğümüz isimlerdir…

 4. KOŞU : 4 ve Yukarı 7 İngiliz atın ŞARTLI-4 yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1300 metrelik kum pist üzerinde yapılacak yarışta; Uyumlu binicisi ve sevdiği pistti göz önünde bulundurarak 1 – AYTEMİZ‘i günün ilk bankosu olarak seçeceğiz. 

 5. KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin KISA VADE-8 mücadelesiyle Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; Yine burada sevdiği pist ve mesafede 3 – KICK COLLEEN koruduğu formuyla günün bir diğer teki olarak kurgulara önereceğimiz isimdir. 

 6. KOŞU Tabela ayağına geldiğimizde ise; 4 Yaşlı 9 Arap atın MAIDEN/DHÖW/Dişi koşusu’nu seyredeceğiz. 1300 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz zorlu sınavda; 1.34.26’lık derecesiyle önplana çıkan 3 – BAŞKURT GÜLÜ‘nün bu defa MAIDEN yarışı kazanmasını bekliyoruz. Eksik koşması halinde ise rakip olabileceğini düşündüğümüz; 4 – BUĞDAY TANESİ , 8 – MAYDANOZ ve 1 – ADALI ÖZLEM geniş oyunlara eklenebilir. 

 7. KOŞU : 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-14/DHÖW yarışı ise programın kapanış ayağını oluşturmaktadır. 1800 metrelik kum pistte yapılacak birincilik mücadelesinde; 3 – GENÇBERK , 5 – ALTINBAY ve 7 – KOBRARECO kazanmaya en yakın görünen isimler olup, geniş oyunlarda sürpriz için; 1 – HÜRSEV , 4 – SERDENGEÇER , 10 – HASAN ABİ ve 13 – MİLYONER‘i kuponlara ekleyebilirsiniz. 

 

9 MART 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

1. AYAK: 6 – 4 – 2

2. AYAK: 2 – 1 – 8 – 4 – 5 – 6

3. AYAK: 1 – AYTEMİZ (BANKO)

4. AYAK: 3 – KICK COLLEEN (BANKO)

5. AYAK: 3 – BAŞKURT GÜLÜ // 4 – 8 – 1

6. AYAK: 3 – 5 – 7 // 1 – 4 – 10 – 13

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.