9 MART 2017 – İZMİR ALTILISI

9 MART PERŞEMBE günü İZMİR’deki yarış programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

9 MART 2017 Perşembe günü İZMİR Şirinyer Hipodromunda gerçekleştirilecek olan GÜNDÜZ yarışları 7 Koşulu at yarışı programını oluşturacaktır. Günün önemli yarışları; “BUCA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU” ve “EFES KOŞUSU” olacaktır. 9 MART 2017 (09.03.2017) Pazar İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek İZMİR yarış programının ilk koşusunda; 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN ayağı oluşmaktadır. 2 – KURALSIZ için rahat bir yarış olacağını düşünüyorum. En ciddi rakibinin start arası olmasından dolayı etkileneceğinden KURALSIZ rahat tempoda kazanmaya yakın isimdir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-16 koşusu ile ekranlara gelecek olan ALTILI GANYAN ayağı ise; 1900 mt.’lik kum pistte yapılacaktır. Günün ganyanı da burada olduğu için; 1 – AŞKARBEY (7 ve 11 ile eküri) , 4 – HORASANGÜNEŞİ , 2 – KEREMCAN , 3 – GÜNEBAKIŞ ve 5 – ESRAR DEDE‘yi yazıp ilk ayağı sağlama alalım derim…

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Önceliğim bu pist ve mesafede 1.30.19’luk derecesiyle göze çarpan 10 – ZARTAR isimli safkan olacaktır… Rakipleri ise; 5 – CANDY COURT (12 ile eküri) , yarış hayatına KAPALI GÖZLÜK ve KULAKLIK ile başlayan; 3 – BEYNAM bir türlü beklenileni verememesi aynı zamanda binicisinin değişmesi ve DİL BAĞI takısı eklenerek bu defa piste çıkacağından aman dikkat, 2 – BEY FIRAT , 8 – PAKBEY ve 7 – MIYAMOTO sıralaması bütçeye göre değerlendirilebilir.

4. KOŞU: “BUCA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU”  (KV-9) Günün ilk önemli yarışı olmakla birlikte DÖRTLÜ GANYAN’ın ilk ayağını oluşturmaktadır. 1400 mt.’lik kum pistte yapılacak olan bu koşuya; 4 ve Yukarı 5 İngiliz safkan katılacaktır. Usta pilotu Halis KARATAŞ ile bir kez daha piste çıkacak olan 1 – KINOWA günün en sağlam bankosu olarak gözüküyor, bilmem siz ne düşünürsünüz… 

5. KOŞU: “EFES KOŞUSU”  (KV-8) 3 Yaşlı 4 İngiliz safkanın mücadelesi olacak bu önemli yarış ise; 1600 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 3 – CAN DADAŞ burada kafa atım olarak çıkıyor… Ama tabiki en ciddi rakibi olacak 1 – UTKUNBABA‘yı yazmadan geçmek biraz riskli olur. 2 – PINK GOLD ve 4 – KÜLÜNK RÜZGAR böyle bir yarışta sürpriz bile denilmeyecek please isimler olup, yarışın gidişatına bağlı olarak isimlerinden söz ettirebilirler… Bu koşu bana biraz ters geldi nedense… Ya ilk iki atımdan birisi gelir, ya da dışarıda kalan diğer ikiliyi de ekleyip rahat bir koşu seyredilir.

6. KOŞU4 ve Yukarı İngiliz atların ŞARTLI-5 koşusu ile İZMİR’de tabela ayağı için start verilecektir. 1900 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz koşuda; 5 – SİDELİ ve 1 – BULLET PROOF ikilisi ön planda gözüküyor. Rakip eklemek isterseniz; 4 – SELÇUKOĞLU ve 3 – RED EYE göz ardı etmeyin derim. Sürprizi ise 7 – YOUNG BOND yapabilir.

7. KOŞU: Günün son ayağında yine bir MAIDEN mücadele izleyeceğiz. 3 – HAPPY WORLD kazanmasını beklediğim günün bir diğer banko safkanı olarak önerimdir.

9 MART 2017 – İZMİR ALTILI ŞABLONU: 

1. AYAK:  1 – 4 – 2 – 3 – 5

2. AYAK:  10 – ZARTAR // 5 – 3 – 2 – 8 – 7

3. AYAK:  1 – KINOWA (BANKO)

4. AYAK:  3 – 1 // 2 – 4

5. AYAK:  5 – 1 // 4 – 3 // 7

6. AYAK:  3 – HAPPY WORLD (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.