Loading...

9 MART 2016 – BURSA ALTILISI

9 MART 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 9 Mart 2016 Çarşamba günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 14:30’da başlayacaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Bursa’da az atlı koşular mevcut. Bu tip yarışlar da ya cüzi bir miktar verir. Ya da gerçekten sağlam bombalar gelir. Bakalım kısmette neler var göreceğiz.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile altılı ganyan oyunu Bursa’da başlayacaktır. Burada önerebileceğim isimler; 1 – CANAN HALA , 2 – DERAŞ , 3 – KRALİÇE HERA ve 4 – POWER ON kuponlara ayrımsız yazılmalıdır.

2. KOŞU: 1 – PERFECT YILDIZ ve 2 – BÜYÜK AĞA arasında geçebilecek yarışa son düzlükte kuvvetli sprintler ile gelebilecek 4 – KARA ARDA ve 3 – MOON BABY katılabilir.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar KV-6 olan bu koşuda öne çıkan iki safkan 3 – MARİSSA ve 4 – DAĞ ESİNTİSİ ikisi de usta jokeylerin ellerinde… Öncelikli olarak kuponlara MARİSSA ve DAĞ ESİNTİSİ yazılmalıdır. Bu pist ve mesafeye yabancı olmayan 1 – VEZÜV gözden uzak tutulmamalıdır. 

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler KV-8 uzun mesafeli bir yarış… Burada 1 – MORE THAN A GAME gerçekten kaliteli isim ve yarışın da favorisi olmayı hak ediyor. Lakin kilo dan etkilenebileceğini düşündüğüm için rakip olarak; 3 – LEGEND RING ve 5 – GAZELLE EYES geniş kuponlar da yazılacak isimler olarak sizlere sunmak isterim.

5. KOŞU: Eküriler bu ayağa yeterli görünüyor. Tabi iki ayrı eküri mevcut. Bunlar; 1 – BALBALLILI (5 ile eküri) ve 2 – KÜLÜNKOĞLU (6 ile eküri) kuponlara ayrımsız yazılırsa rahat bir yarış izlenir.

6. KOŞU: Bursa da banko vermeden asla ve asla altılı vermem. Bunu düşünmeniz bile beni üzer. Altılı ganyanın son ayağına 8 – ŞENGEZER banko olarak önermek istiyorum. Ne zaman takip ettiğim bir safkan. Burada rahat bir yarış kazanacağını düşünüyorum. Etkili ve anlaştığı jokeyi ile potoya uzanmasını bekleyeceğim.

 

9 MART 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – 2 – 3 – 4

2.AYAK: 1 – 2 // 4 – 3

3.AYAK: 3 – 4 // 1

4.AYAK: 1 // 3 – 5

5.AYAK: 1 – 2

6.AYAK: 8 – ŞENGEZER (BANKO)

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.