9 MART 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 9 Mart 2016 Çarşamba günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 14:30’da başlayacaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Bursa’da az atlı koşular mevcut. Bu tip yarışlar da ya cüzi bir miktar verir. Ya da gerçekten sağlam bombalar gelir. Bakalım kısmette neler var göreceğiz.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile altılı ganyan oyunu Bursa’da başlayacaktır. Burada önerebileceğim isimler; 1 – CANAN HALA , 2 – DERAŞ , 3 – KRALİÇE HERA ve 4 – POWER ON kuponlara ayrımsız yazılmalıdır.

2. KOŞU: 1 – PERFECT YILDIZ ve 2 – BÜYÜK AĞA arasında geçebilecek yarışa son düzlükte kuvvetli sprintler ile gelebilecek 4 – KARA ARDA ve 3 – MOON BABY katılabilir.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar KV-6 olan bu koşuda öne çıkan iki safkan 3 – MARİSSA ve 4 – DAĞ ESİNTİSİ ikisi de usta jokeylerin ellerinde… Öncelikli olarak kuponlara MARİSSA ve DAĞ ESİNTİSİ yazılmalıdır. Bu pist ve mesafeye yabancı olmayan 1 – VEZÜV gözden uzak tutulmamalıdır. 

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler KV-8 uzun mesafeli bir yarış… Burada 1 – MORE THAN A GAME gerçekten kaliteli isim ve yarışın da favorisi olmayı hak ediyor. Lakin kilo dan etkilenebileceğini düşündüğüm için rakip olarak; 3 – LEGEND RING ve 5 – GAZELLE EYES geniş kuponlar da yazılacak isimler olarak sizlere sunmak isterim.

5. KOŞU: Eküriler bu ayağa yeterli görünüyor. Tabi iki ayrı eküri mevcut. Bunlar; 1 – BALBALLILI (5 ile eküri) ve 2 – KÜLÜNKOĞLU (6 ile eküri) kuponlara ayrımsız yazılırsa rahat bir yarış izlenir.

6. KOŞU: Bursa da banko vermeden asla ve asla altılı vermem. Bunu düşünmeniz bile beni üzer. Altılı ganyanın son ayağına 8 – ŞENGEZER banko olarak önermek istiyorum. Ne zaman takip ettiğim bir safkan. Burada rahat bir yarış kazanacağını düşünüyorum. Etkili ve anlaştığı jokeyi ile potoya uzanmasını bekleyeceğim.

 

9 MART 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – 2 – 3 – 4

2.AYAK: 1 – 2 // 4 – 3

3.AYAK: 3 – 4 // 1

4.AYAK: 1 // 3 – 5

5.AYAK: 1 – 2

6.AYAK: 8 – ŞENGEZER (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.