9 KASIM 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

9 Kasım 2019 (09.11.2019) Cumartesi günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 58. Yarış gününde; 8 Koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 18:30‘da ekranlara gelecektir. 

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesi ile İZMİR’de Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek koşuda; 1 – MR NOBODY ve 5 – IMPOSING VICTORY ikilisi birinciliğin güçlü adayları olup kuponlara ayrımsız yazılmasını öneriyoruz.

 4. KOŞU 3 ve Yukarı 14 İngiliz atının katılacağı 1800 metrelik çim pist üzerinde ki KISA VADE-7 yarışı ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 8 – ILDIR BEYİ eksik koşmaz ise bu grubu rahat geçebilecek isimdir… Yine de bu ayağı sağlama almak isteyen yarışseverlere; 7 – MY PRIDE , 2 – AĞA DADAŞ , 11 – OĞLUM MURAT , 4 – EMPEROR SION ve 1 – AS DE COEUR yazmalarını öneririz…

 5. KOŞU KİTVAK KOŞUSU KISA VADE-8 mücadelesi ise, Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 2 Yaşlı 6 İngiliz atı start alacaktır. İlk defa kum pistte start alıyor olmasına rağmen 1 – CASA GRANDE galoplarında ki başarısını yarışa yansıtması halinde birinciliğin güçlü adayı olacağını düşünüyoruz.

 6. KOŞU 3 Yaşlı 10 Arap safkanın start alacağı MAIDEN/DHÖW koşusuyla birlikte Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır… 1400 metrelik kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; 7 – ONDÖRTŞUBAT , 1 – ÇAĞKAR ve 10 – YİĞİTÖMER başarılı yarışları ile dikkatleri üzerlerine çekmeyi başaran safkanlar olduklarından burada eşit şans tanınması taraftarıyız.

 7. KOŞU 3 Yaşlı Arapların katılacağı tabela ayağında ki ŞARTLI-4/DHÖ yarışı ise, 1200 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. 2 – DEMİRBARS , 3 – HASKARACA , 6 – ESİLA , 1 – İRADELİYILDIZ ve 7 – ESLEM SULTAN (5 ile eküri) burada kazanması en muhtemel safkanlar olarak çalışmalarımızda önplana çıkmaktadırlar.

 8. KOŞU 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek HANDİKAP-15/Dişi mücadelesiyle günün son startı verilecektir. 3 ve Yukarı 15 İngiliz atının birincilik için sahaya çıkacağı bu yarışta; 4 – JAK VJETAR başarılı koşuları ile günün bir diğer bankosu olarak kuponlarda yer almasını öneririz.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

9 KASIM 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

  1. AYAK: 1 – 5
  2. AYAK: 8 – ILDIR BEYİ // 7 – 2 – 11 – 4 – 1
  3. AYAK: 1 – CASA GRANDE (BANKO)
  4. AYAK: 7 – 1 – 10
  5. AYAK: 2 – 3 – 6 – 1 – 7
  6. AYAK: 4 – JAK VJETAR (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.