9 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

9 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 9 HAZİRAN 2016 Perşembe günü AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

9 HAZİRAN PERŞEMBE günü gecesi İZMİR Şirinyer HİPODROMU 8 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır. 9 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde; 5 – HEYAMOLA ve 8 – ROSA NERA koşudan birincilikle ayrılacaklarını düşündüğüm safkanlardır. Eksik koşmaları durumunda; 6 – RAMAZAN EFENDİ ve 1 – ADALSON değerlendirilebilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): İZMİR’de yedili ganyan oyunun başlangıç ayağı için; 4 – PO ve 3 – OLIVE KING yeterli olacaktır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngiliz safkanlarının HANDİKAP-14 mücadelesi ile İZMİR’de altılı keyfi başlayacaktır. 3 – NALYAKAN ve 5 – KAMALI ön planda tuttuğum isimlerdir. Rakipleri ise; 8 – PAYASLI ve 7 – WILLY WILLY değerlendirilebilir.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi ile beşli ganyan oyunu ekranlara gelecektir. 2 – AKALP ağır kilosuna rağmen koşuda istediği tempoyu kurarsa kazanmaya en yakın safkandır. Rakipleri ise; 3 – TANIŞIĞI (10 ile eküri) , 11 – BAYKETENCİ ve 7 – ARAP TURGAY olacaktır. Bu mesafede dişi atları ön planda tutmadığım için sonlarda şans verilmesi taraftarıyım. Bu yüzden yukarıda yazdığım isimlerin eksik koşması halinde devreye girebilecek dişi safkanlar; 6 – İYONE ve 1 – VEZÜV değerlendirilebilir.

5. KOŞU5 ve Yukarı Arap safkanlarının katıldığı ŞARTLI-5 mücadelede; 1 – AK BEYAZ MEHMET ve 8 – BURKAL (5 ile eküri) ikilisinden birincilik bekliyorum. Ayrımsız şekilde kuponlara yazılmalıdır.

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde; 4 – CELONIO ve 3 – BOSFORATA birlikte şans verilmesi gereken safkanlardır. Rakip arayanlar; 7 – LATINAGIRL ve 2 – ASIMBEY değerlendirebilirler.

7. KOŞU: 4 – SUN BURN etkili jokeyi ile günün bankosu olacaktır.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi ile İZMİR’de günü sonlandırıyoruz. Karışık gördüğüm bu yarışta; 1 – FETHİYE , 2 – KAŞİF , 3 – DÖKERBEY , 4 – DİNÇBEY , 5 – ALADAĞLI ve 10 – ÖĞÜNSEL ayrımsız şekilde kuponlarda bulunmalıdır. Sürprizi ise; 6 – CANKOPARAN yapabilir.

9 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 – 5 // 8 – 7
  2. AYAK: 2 – AKALP // 3 – 11 – 7 // 6 – 1
  3. AYAK: 1 – 8
  4. AYAK: 4 – 3 // 7 – 2
  5. AYAK: 4 – SUN BURN (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 10 // 6
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

1 Yorum - "9 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Mehmet Aksoy

İzmirde bugün güvendiğim üç safkan var sizlerle paylaşmak isterim 6.koşu JETFLY bu safkan şampiyon torok temsilcisi ilk yarışında fazla sıkıştırılmadı bu kısa aranın ardından İzmirin prensi sinan özen kardeşimle bu koşuyu lehine çevirecektir bankom..7.koşu: SUN BURN bu safkan İzmirde daha önce bir çok klas safkanı geride bırakmış olup süratli safkanların çok oluşu nedeniyle etkili kısa sprintiyle yıldırım gibi fotofinişe düşecektir ikinci bankom..8.koşu: FETHİYE kızımız için söylenecek söz yok uygun rakipler yanında aprantisi üstünden düşmediği takdirde fotoy a uzanacaktır üçüncü bankom…faydalı olursam ne mutlu bol şanslar…

wpDiscuz