9 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILISI

9 HAZİRAN PERŞEMBE günü ANKARA’da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlarken, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

PERŞEMBE günü ANKARA 75. YIL HİPODROMU’nda 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  Günün önemli yarışı “ANKARA VALİ KUPASI KOŞUSU” Altılı ganyanın dördüncü ayağında ekranlara gelecektir. 9 Haziran Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin KV-21 mücadelesi 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleşecektir. 3 – KAREEM koşuyu kazanmaya yakın bir safkan olup tek ciddi rakibi 4 – ENRICOM olacaktır. 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili please ve yedili ganyan oyunlarının başlangıç yarışı için 1 – ONTUĞ banko olarak önerimdir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap safkanlarının HANDİKAP-14 mücadelesi ile ANKARA’da altılı ganyan oyunu başlayacaktır. Burada; Son 2 koşusunu ANKARA’da uzun mesafeli kum pistte kazanan 4 – SEMİHKAN alternatif banko olarak küçük kuponların sığınacağı liman olabilir. Rakip yazmak isteyenler; 5 – BİMEN (9 ile eküri) , 6 – TOMMİKS ve 1 – ARASHAN değerlendirilebilir.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi ile ANKARA’da beşli ganyan oyununa start verilecektir. 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleşecek bu yarışta; 1 – ALARAM ve 2 – FÜLANE öncelikli olarak şans verdiğim safkanlardır. Rakipleri ise; 5 – ARIM ve 3 – BİNDALINGÜLÜ olacaktır. Sürprizi ise; 6 – GÜLÜŞÜNGİZİ yapabilir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanlarının ŞARTLI-5 koşusunda; Formda olan 4 – RUDE BOY bir kez daha kazanmaya en yakın isimdir. Günün bir diğer bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir.

6. KOŞU: ANKARA VALİ KUPASI KOŞUSU’nda 5 – TORAMAN (7 ile eküri) koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm safkandır. Rakip arayanlar; 3 – SARAYBOSNA (1 ile eküri) , 2 – KAFADAR ve 4 – SEMEND (6 ile eküri) yazılabilir.

7. KOŞU: 2 – YOUNG BOND son koşularında sürekli olarak ikinciliklerle ayrılması rakiplerinin güçlü olduğunu gösterdi. Lakin bu koşuda ben kendisine rakip olabilecek bir safkan göremiyorum, sizlerin tuttuğu isimler var ise yazabilirsiniz.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde; 3 – CORSICA ve 1 – ALEV ABLA öncelikli olarak MAIDEN’a veda etmesini beklediğim isimlerdir. Rakipleri ise; 14 – SEA PEARL ve 15 – UNIVERSE olacaktır.

9 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – SEMİHKAN // 5 – 6 – 1
  2. AYAK: 1 – 2 // 5 – 3 // 6
  3. AYAK: 4 – RUDE BOY (BANKO)
  4. AYAK: 5 – TORAMAN (7 ile eküri) // 3 – 2 – 4
  5. AYAK: 2 – YOUNG BOND (BANKO)
  6. AYAK: 3 – 1 // 14 – 15
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.