9 EKİM 2017 – ADANA ALTILISI

9 Ekim Cumartesi günü ADANA Yeşiloba Hipodromu’nda 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 18:00’da ve ALTILI GANYAN Oyunu 3. Koşu saat 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

9 Ekim 2017 CUMARTESİ günü ADANA’da 8 koşulu program ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışları; 6. Koşu’da “MANAVGAT KOŞUSU” olacaktır. 9 Ekim 2017 (09.10.2017) Adana at yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin 1200 metrelik çim pistteki ŞARTLI-1 mücadelesi ile 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – DIVINE FIRE ve 8 – UNCHAINED MELODY ikilisi öncelikli olarak kuponlarınıza yazmanız gereken şanslı safkanlardır. 7 – GOLDEN DARLING ve 3 – TEKDALIN İZİ ise sürpriz yapabilecek isimlerdir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz atların 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerindeki YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE oyununun başlayacağı bu mücadelede; 2 – CREED koruduğu formu ile jokeyi Özcan YILDIRIM idaresinde de kazanacağını düşünüyorum. Son yarışında M. MANAV ile birinciliğe uzanan CREED bu defa yine rakiplerini arkasına alıp, fotoya kadar rahat bir yarış çıkarır…

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR. 4 ve Yukarı Arapların 1200 metrelik çim pistteki HANDİKAP-15 mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. Geçen tek verdiğim 5 – KÜÇÜKCEMRE koşudan BAŞ FARKI ile ikinci olarak ayrılmıştı… Bu defa yine kafa atı olarak KÜÇÜKCEMRE’yi vereceğim… Rakiplerini sıralamak gerekirse önceki yarışta yine hemen dibinde koşuyu üçüncü olarak tamamlayan 3 – BABA METİN ve grubun kaliteli safkanı olan 1 – CENGO‘yu gözardı etmemek gerekir.

4. KOŞU: 1700 metrelik çim pistte izleyeceğimiz ŞARTLI-4 koşuda; 4 Yaşlı 10 Arap atının birincilik mücadelesi ekranlara gelecektir. 2 – HARPUTHANI , 5 – ŞEHLEVENT , 10 – PRATİK NEVZAT ve 6 – FIRAT AĞA birlikte şans verilmesini önereceğim koşunun önde gelen safkanlarıdır.

5. KOŞU: 2 Yaşlı 8 İngiliz safkanın 1200 metrelik çim pistteki ŞARTLI-1 yarışı ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. Galoplarını başarılı gördüğüm 6 – ELEVEN ELEVEN ilk koşusunda ŞARTLI-1 mücadeleyi kazanarak yarış hayatına güzel bir başlangıç yapmasını bekliyorum.

6. KOŞU: MANAVGAT KOŞUSU KISA VADE-8, 1300 metrelik çim pist üzerinde ekranlara gelecek 2. ÜÇLÜ GANYAN ayağına 3 ve Yukarı 5 İngiliz atı katılacaktır. Karışık geçmeye müsait bir yarış olduğu için kafa, beyin yormadan HEPSİ diyerek önümüzdeki koşulara bakalım… Zaten beş safkan koşuyor, ikisini yazsan üçü dışarıda kalacak sonra aklın diğerlerinde kalacak. Ne gerek var, devam edelim.

7. KOŞU: 1900 metrelik kum pistte yapılacak ŞARTLI-4 mücadele ile birlikte ALTILI GANYAN’ın tabela ayağı başlayacaktır. 3 – RUMET hazır kıta safkan… Sanırım ÖZCAN YILDIRIM Şov yapacak ADANA’da… Bu kadar iyi atlara binmesi bana biraz okların ÖZCAN YILDIRIM’dan yana olduğunu gösteriyor gibi…

8. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin 1300 metrelik çim pist üzerindeki HANDİKAP-15 yarışı ile programın son startı verilecektir. 5 – VASILY , 8 – HOLDING VICTORY , 4 – DEMİRBÜKEN , 7 – SKORER ve 2 – ASLANSTAR burada öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken isimlerdir. 6 – ESERHAN ve 15 – OKEY sürpriz yapabilecek safkanlardır.

9 EKİM 2017 – ADANA ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: 5 – KÜÇÜKCEMRE // 3 – 1
  2. AYAK: 2 – 5 – 10 – 6
  3. AYAK: 6 – ELEVEN ELEVEN (BANKO)
  4. AYAK: HEPSİ
  5. AYAK: 3 – RUMET (BANKO)
  6. AYAK: 5 – 8 – 4 – 7 – 2 // 6 – 15
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.