9 EKİM 2016 – İZMİR ALTILISI

PAZAR günü İZMİR at yarışı programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 18:00'da başlarken, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 18:30'da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

9 Ekim Pazar gününün ikinci yarış programı olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromunda 8 koşu ekranlara gelecektir. 9 Ekim 2016 (09.10.2016) İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-4 mücadelesi ile İZMİR'de 1. ÜÇLÜ GANYAN başlayacaktır. 1 – SEÇKİNER ilk tuttuğum safkan olacaktır… Rakip arayanlar; 3 – İÇİL , 4 – FRİGYALI ve 2 – ŞAHDEMİR'i değerlendirmeye alabilirler.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu olan bu yarış ile YEDİLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek olan bu yarışta; 3 – NESLİMEHİR (6 ile eküri) , 7 – ŞARK GÜNEŞİ , 4 – OLGUN SULTAN ve 5 – ÖZPEMBE ayrımsız olarak kuponlara yazılması gereken safkanlardır… Eğer bu ayağı tek atarak yedili için rahat bir kupon yapmak isteyen olursa riske girip 3 – NESLİMEHİR'i banko olarak değerlendirebilirler…

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ile ALTILI GANYAN başlayacaktır. 2000 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz bu yarışta; 3 – DELİDUMRUL (7 ile eküri) öncelikli olarak kazanmasını beklediğim safkandır. Rakipleri ise; 11 – ZATI ŞAH , 2 – DAYI DAYI ve 9 – ZABALAM olabileceğini düşünüyorum. Sürpriz arayanlar ise; 1 – KİM TUTAR BENİ , 6 – KAŞİF , 8 – ALTINKILIÇ ve 12 – ONUR değerlendirebilirler.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 7 – SUHARRY , 3 – DORUK ALİ ve 5 – TRALLES GIRL arasında geçebilecek bir yarış. Lakin sürpriz arar iseniz; 1 – RED EYE ve 4 – NIKOLAYEV takibe alabilirsiniz.

5. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 koşusu 1600 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Onbir safkanın start alacağı bu mücadelede; 1 – UĞRUAÇIK banko olarak tuttuğum bir safkandır.

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin KV-7 mücadelesi ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. Dişilere ait olan bu koşuda; Yarışı hayatında iki koşu görüp ikisini de kazanarak pistten ayrılan 7 – PINAR SULTAN günün bir diğer bankosu olarak önerimdir.

7. KOŞU: Günün ikinci MAIDEN mücadelesi ALTILI GANYAN'ın TABELA Ayağı olan bu koşu ile ekranlara gelecektir. 4 –  ILIÇLIM ve 5 – KIZIMIN KIZI ikilisi önplanda duran safkanlar olup ayrımsız olarak kuponlara yazılmalıdır. 

8. KOŞU: İZMİR'de son ayağa geldiğimizde ise; 3 ve Yukarı İngiliz atların 1400 mt.'lik çim pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 mücadelesini izleyeceğiz. 2 – SOPHISTICATED aslında burada ilk tuttuğum safkandır. En ciddi rakipleri ise; 3 – WILD HEART ve 7 – SİBEL SU olarak gözüküyor. Sürprizi ise bu mesafelerde etkili koşabilen 4 – SPUMADOR yapabilir, dikkat diyelim…

9 EKİM 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 – DELİDUMRUL // 11 – 2 – 9 // 1 – 6 – 8 – 12
  2. AYAK: 7 – 3 – 5 // 1 – 4
  3. AYAK: 1 – UĞRUAÇIK (BANKO)
  4. AYAK: 7 – PINAR SULTAN (BANKO)
  5. AYAK: 4 – 5
  6. AYAK: 2 – SOPHISTICATED // 3 – 7 // 4
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.