9 ARALIK 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 9 ARALIK CUMA günü 6 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. 1. Koşu ile başlayacak olan Altılı Ganyan oyunu saat: 14:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

At Yarışı oyununu bir GELİR KAPISI olarak görmekten vazgeçip, şans oyunu olduğunu unutmamak gerekir. Elbette dönme dolaplar dönmüyor değil. DÖNÜYOR HEMDE KRALI DÖNÜYOR !!! Kimse kimseye TERE SATMAYA KALKIŞMASIN… OYUNU KURAN KAZANIR !!! Bu 2 + 2 = 4'dür.. Ya yarışı izliyorsun sanki favori ata değil de adamı eşşeğe bindirmişsin gibi koşmuyor, yarışa gitmiyor… E şimdi gelde izah et yarışsevere bunu. Nasıl izah edeceksin. İnsanların kaderiyle oynayarak bir yerlere gelemezseniz. Tamam bizim işimiz kumar değil ama bu oyunu KUMAR haline getirenlerde sizsiniz. Biz hiç bir  zaman bu oyunu KUMAR MASASINA oturur gibi OYNAMADIK. Ama sonuçta bu hale getirenlerin yüzlerinin kızarması gerekir. Olmayacak yerde olmayacak safkana yol veren JOKEY'ler mi, Atının bir kaç MAIDEN daha koşmasına müsade ettirilmesini isteyen AT SAHİPLERİ'mi daha neler neler…. Artık bıçak kemiğe dayandı ki bunları yazıyorum. Kimse kusura bakmasın. Eğri oturun doğru konuşun. SİZ YARIŞSEVERİ bu şekilde oyuna mı kazandırmak istiyorsunuz yoksa OYUNDAN DİSKALİFE mi etmek istiyorsunuz. Hele bir anlatında bilelim. Ya arkadaş sana daha dün yazdım dedim ki YARIŞSEVER = AT YARIŞI. Ne yapalım PROTESTO mu edelim illa? Hoşlandığınız dil bumudur? Unutma bu siteyi herkes takip ediyor. Sırf dürüstlük uğruna yazılan yazılardan dolayı. Ya biraz insafa gelin be kardeşim. ATLARINIZA, JOKEYLERİNİZE SAHİP ÇIKIN !!! ATLARA DOPİNG, JOKEYLERİN BİRBİRLERİNE KIYAK GEÇMESİNE ENGEL OLUN. Sen koskoca kurumsun ya yakışıyor mu hiç? Sen ne kadar uğraşırsan uğraş. Bu sitede bizler varolduğumuz sürece yarışseverin hakkını her daim savunacağız. ALTILI'sı yatan BEŞLİ YAPMASIN !! Beğenmediğiniz programlara YARIŞ OYNAMAYIN ARKADAŞ… Zorla boğazımıza yapışmıyorlar. Madem öyle bu oyunuy KUMARA çevirdiler bu işi artık yarışseveri DOLAR işareti olarak görüyorlar bizler de ayağımıza denk alıp ona göre kupon yaparız veya yapmayız. ŞART mı günde 3 program koyuyorlar 2'si YERLİ 1'i YABCANCI… Gelmeyin DOLDURUŞA… Her PROGRAMA AT YARIŞI OYNAMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ… Lütfen biraz silkinin ve kendinize gelin. Bu oyundan KÖŞEYİ DÖNEN, ZENGİN OLAN bir arkadaş GÖRDÜNÜZ mü? YOK… Bu büyük paraları kimler tutturuyor, ne siz ne de biz GÖREMEYİZ…  Onlar GİZLİ'dir, Onlar AYRI'dır… Kendinizi fazla kaptırmadan ufak kuponlar yapmaya çalışın. Bu oyunun sonu yok dostlar. Büyük kupon yaparak ancak onları sevindirirsiniz… 

CUMA günü Bursa'da yapılacak olan 6 koşulu programda günün önemli yarışı ALTILI GANYAN'ın 4. Ayağında ekranlara gelecek olan "ECEABAT KOŞUSU" olacaktır. 8 KASIM 2016 (08.12.2016) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): DİKKAT GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 3 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 yarışı ile başlayacak olan ALTILI GANYAN'ın ilk ayağı 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. Bu mesafeyi görüpte ROYAL ABJAR yavrusu olan 10 – APALBA'yı öncelikli olarak yazmamak sıkıntı yaratabilir. Daha sonra; 2 – PERFECT YILDIZ , 1 – INDIAN RADJA ve 7 – CRASSUS ciddi rakipleri olabilir. Sürpriz için ise; 3 – ASİL MAHMUT ve 6 – ARCHMAN geniş kuponlara eklenebilir.

2. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların katılacağı ŞARTLI-3 mücadele ise 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. 2 – OĞLUM KAYRA çok ağır AGF çıkacağından artık gözümüz korkar oldu banko yazmaya. Bu yüzden yanına en ciddi rakibi olabileceğini düşündüğüm 6 – DEMİRÇOCUK eklenerek sigortalı bir ayak izlemiş oluruz. Hatta sürpriz için Bursa'da yapmış olduğu galobu beğendiğim 7 – KARAPANTER'e dikkat etmek gerekir.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-4 koşusu ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu 1900 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. 7 – BURAKŞAH son yarışında kısa mesafeye dönüş yapmış bir safkan olarak biraz etkilendiğini hissetsemde yine de güzel bir ikincilik elde etti. Şimdi tam mesafesini bulan bu safkan rakiplerini bastırarak potoya uzanacağı görüşündeyim. 

4. KOŞU: Günün önemli yarışı olan "ECEABAT KOŞUSU" ise 2 Yaşlı İngilizlerin KV-8 koşusu ile başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte seyredeceğimiz bu koşuda; Yarış hayatına 1.'lik ile başlayıp, start aldığı üç koşusunu da kazanma başarısı gösteren 3 – GOLD FOOT yine birinciliğin en güçlü adayı olarak gözükmektedir. Yine de yanına rakip yazmak isterseniz; 6 – SELLY , 5 – LATINAGIRL ve 7 – SİNKIZI bu ayağı yıkarsa altılı paraya koşar… Değerlendirmek sizlerin elinde tabiki. Ama GOLD FOOT yıkılır mı bu ayakta bilemem onu da izleyip göreceğiz.

5. KOŞU: 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte verilecek start ile BURSA'da tabela ayağı ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı İngiliz atların ŞARTLI-3 mücadelesi olan koşuda; Bu pist ve mesafede önceki yarışlarında O. ÖZTÜRK ile iyi yarışlar çıkaran 3 – BAY DRAGON yine sevdiği pistte ve uyumlu jokeyi ile birinciliğin en güçlü adayı olarak gözlemlediğim safkandır. SON DAKİKALAR BURSADA HİÇ BİTMEZ… TABELA AYAĞINDA ÖNERDİĞİMİZ İLK SAFKAN 3 – BAY DRAGON YARIŞTAN ÇIKARILMIŞTIR. 5 – LONDON EYE ise geniş kuponlara rakip olarak eklenebilir. Dişi at olmasından dolayı pek şans vermesemde 10 – WHO IS THAT CHICK ve koşunun pleasesi 9 – PIN UP geniş kupon yapanların es geçmemesi gerekebilir. Burada pek sürpriz olacağını sanmam ama yine de 8 – WIN EVERY DAY (1 ile eküri) yazmadan geçemedim.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 yarışı ise ALTILI GANYAN'ın son ayağını oluşturmaktadır. 1400 mt.'lik kum pistte koşulacak yarışta; 3 – KOBATHAN günün bir diğer banko safkanı olarak siz değerli yarışseverlerimize önerimdir. DİYECEKTİM Kİ SON DAKİKA BİLGİSİ ULAŞTI ELİMİZE, YARIŞTAN ÇIKARILMIŞTIR. SAAT 13:02'DE YAZIYI DÜZENLEDİM SİZLER İÇİN…. O zaman burada 2 – ILDIR BEYİ ve 1 – COUNT ON YOU yazarak sağlama almak isterim… Malum bir yerden at çıkınca o ayaktan korkar olduk.

9 ARALIK 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 10 – APALBA // 2 – 1 – 7 // 3 – 6

2.AYAK: 2 – OĞLUM KAYRA // 6 – 7

3.AYAK: 7 – BURAKŞAH (BANKO)

4.AYAK: 3 – GOLD FOOT // 6 – 5 – 7

5.AYAK: 3 – BAY DRAGON – (KOŞMAZ) – 5 // 10 – 9 // 8 

6.AYAK: 3 – KOBATHAN (BANKO) – (KOŞMAZ) –  2 – 1 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.