Loading...

9 ARALIK 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

9 ARALIK 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

DİYARBAKIR 9 Aralık 2015 Çarşamba günü At Yarışı programında 6 koşu bulunmaktadır.. 6‘Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 13:15 başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – ADIYEŞ , 2 – GOLDEN COUNTESS , 5 – MONTPELLIER ilk olarak kuponlarda bulunması gereken safkanlardır. Daha sonra 7 – ORDİNARYÜS PINAR , 6 – NALÇABAŞI , 8 – PALESTIAN BABY , 3 – KEÇEY.

2. KOŞU: 1 – ŞEVALABLA , 7 – AZAT KUŞU (11 ile ekürü) bu iki at arasında geçeceğini düşündüğüm yarışta rakip olarak 2 – KIRPAPATYA , 6 – İSTAMBUL KIZI , 5 – AYNURUM düşünülebilir.

3. KOŞU: 3 – VEYSİBABA , babaya saygı sonsuz… Günün bankosu olarak önerebilirim. Sadece hata yaparsa devreye girebilecek bir at söyleyeyim daha sonra sizler ekleme yapmak isterseniz yazarsınız. 6 – KAZANOĞLU kilo avantajı ile VEYSİBABA’ya rakip olabilir.

4. KOŞU: Biraz karışık olan bu ayakta tuttuğum atların sıralaması şöyledir; 6 – KİBARYA KIZI ve 5 – ORESTOS öncelikli olarak tuttuğum atlar.3 – MİRAYBATUR , 2 – SURUÇKAN , 4 – SITARA rakipleri olarak geniş kuponlara yazılabilir.

5. KOŞU: 1 – GIFTED AKAY küçük kuponlarda tek denenebilir. Rakipleri yok mu elbette var ama sığınılabilecek at olarak en cazibi GIFTED AKAY. Rakipleri ise; 7 – JAW BREAKER , 8 – JUST BLUE , 3 – SON OF SEA olacaktır.

6. KOŞU: 2 – YEMCİREŞİT banko olarak değerlendirebilir.

2
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler
cihat paksoy

teşekkürler bol şanslar

yekta

Eline Emeğine sağlık,