9 AĞUSTOS 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 9 AĞUSTOS 2016 SALI günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Günün ikinci yarış programı olan KOCAELİ'de SALI günü 6 koşu ekranlara gelecektir. 9 AĞUSTOS Kocaeli at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile KOCAELİ'de ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; Zorlu bir mücadele olacağının altını çizmek isterim ve daha başlar başlamaz da ilk ayaktan teslim olmak biraz üzücü bir durum olur. Kalabalık geçmekte fayda var diye düşünüyorum. Neden derseniz; Burada birbirlerine üstünlük sağlayabilecek çok sayıda safkan bir arada start almaktadır. Koşuları incelediğiniz taktirde bana hak vereceksiniz. Bu yüzden küçük kupondan geniş kupona doğru sıralama yapmak gerekirse; 2 – MAN ON FIRE (3 ile eküri) ve 5 – GALLOP TO WEST öncelikli olarak kazanmaya daha yakın duran safkanlardır. Küçük kuponlarda bu ikili yeterli olurken geniş kuponlara; 7 – MARMARAY , 4 – PATATUKA ve 1 – ZEYTİNOĞLU yazılması gerekir.

2. KOŞU: BEŞLİ GANYAN'ın başlangıç ayağı için start alacak olan 2 Yaşlı İngiliz safkanların 1200 mt.'lik kum pistteki MAIDEN mücadelelerini izleyeceğiz. Bu koşuda; 11 – VELİAHT BETÜL (6 ile eküri) , 8 – NEHİR CAN , 3 – COUNTRY EKSPRESS ve 2 – BARANIN GÜLÜ yeterli olacaktır.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-2 mücadelesi 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 2 – ÇALIK, 1 – EFEKAN ve 6 – ZORLUAT (10 ile eküri) öncelikli olarak kazanmasını beklediğim safkanlardır. Sürpriz için; 3 – SANCAR BEY ve 4 – TAHİRE değerlendirmeye alınabilir.

4. KOŞU: Bu koşuda binicisi Burak AVERBAK ile KOCAELİ pistinde iki yarışınıda kazanma başarısı gösteren 6 – DECOLTE yine birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. GÜNÜN ilk bankosu olarak sizlere öneriyorum. Bazen böyle riskli bankoları sunarken içinizden kızanlar oluyordur. Değerli yarışseverlerimiz burada sadece fikir alışverişi ön planda olmalıdır. İçinizden geçen veya size daha yakın hissettiğiniz safkanları da muhakkak kuponlarınıza ekleyiniz.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ile KOCAELİ'de tabela ayağına start verilecektir. 2 – ATLIOĞLUM günün bir diğer bankosu olarak önerimdir.

6. KOŞU: Günün son ayağında; 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-2 koşusu ekranlara gelecektir. 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu mücadelede 2 – ADABEYİ, 9 – HEADWAY ve 1 -VAYVAYVAY ayrımsız olarak kuponlara yazılmalıdır.

9 AĞUSTOS 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 2 – 5 // 7 – 4 – 1

2.AYAK: 11 – 8 – 3 – 2

3.AYAK: 2 – 1 – 6 // 3 – 4

4.AYAK: 6 – DECOLTE (BANKO)

5.AYAK: 2 – ATLIOĞLUM (BANKO)

6.AYAK: 2 – 9 – 1

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.