9 AĞUSTOS 2016 – ANKARA ALTILISI

9 Ağustos SALI günü ANKARA'da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan 2. Koşu ile saat: 15:00'da başlarken, 6'Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

SALI günü ANKARA 75. YIL HİPODROMU'nda 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışı 8. Koşu'da "SAFRANBOLU KOŞUSU'dur." 9 Ağustos Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile ANKARA'da 1. Üçlü Ganyan oyunu için start verilecektir. 1 – HAPPY GO LUCKY öncelikli olarak ANKARA pistinde kazandığı son yarışı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir safkan olup yine bültenlerin favorisi konumundadır… Rakip olarak; ADANA'daki son iki yarışını kazanarak ANKARA'ya gelen 2 – HÜLYAKIZ uyumlu jokeyi ile değerlendirilebilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 koşusu ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2100 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu yarışta; ANKARA'da 59,5 kg ile S.KAYA idaresinde birinci gelmeyi başaran 1 – GLOIN kilosunda hafif bir artış olsa da (62 kg) yine öncelikli olarak değerlendirilmesi gereken safkan olduğunu düşünüyorum. Yine de rakip yazmak isteyenler; 2 – SAWYER ve 3 – YOUNG BOND isimli safkanlara kuponlarında yer verebilirler.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz atların MAIDEN mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 – HERİF ve 8 – YASMİN öncelikli olarak bu yarışı kazanmasını beklediğim safkanlardır. Bu iki safkanın dışında tuttuğunuz isimlere yer verebilirsiniz.

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların KV-21 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; En yüksek handikapa sahip olan 1 – KANDEMİRKIR grubun içindeki bazı safkanlarla aldığı startlarda geçmiş bulunmaktadır. Kilosuna bakmadan öncelikli olarak kuponlarınıza yazmanızı öneririm. Eğer ki eksik koşmaz ise hepsini geride bırakarak potoya uzanacaktır. 3 – ATES KUSU , 2 – AKINŞAH , 6 – TUĞRA ve 9 – MOLU BEYİ ciddi rakip olacaktır. 7 – CAMELOT tatlı sürprize imza atabilir.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesinde; ANKARA pistinde son iki çim koşusundan birincilikle ayrılan 3 – XDIRVE bu uzun mesafeli koşuda da başarılı bir yarış çıkaracağını düşünüyor ve günün bankosu olarak önermek istiyorum.

6. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 koşusu 1900 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecektir. Bu koşu ile ANKARA'da 2. Üçlü Ganyan oyunuda başlamış olacaktır. 2 – ARIM burada öncelikli tuttuğum safkandır. Rakipleri ise 3 – FÜLANE , 4 – BECENE GÜLÜ ve 6 – AL ZENGİNKIZ yazılabilir. Sürpriz için; 5 – GÜLÜŞÜNGİZİ dikkat diyelim…

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların HANDİKAP-13 mücadelesi ile TABELA AYAĞI'nı izleyeceğiz. 17 safkanın katıldığı bu koşu 1200 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecektir. 6 – KÜÇÜK DEMİRKIRIM burada yarışı kazanmaya yakın gördüğüm ilk safkandır. En ciddi rakipleri ise; 3 – BENAZİR KIZ ve 7 – PRATİK NEVZAT geniş kuponlarda bulunması gereken isimlerdir.

8. KOŞU: Günün hem son koşusu hem de en önemli yarışı olan "SAFRANBOLU KOŞUSU" için 4 ve Yukarı Arap safkanların KV-8 mücadelesi ekranlara gelecektir. 2100 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 4 – FİRİKYA günün bir diğer bankosu olarak önermek istiyorum. Hemen tepki vereceğinizi düşünüyorum. BURADA GÜMBÜR GÜMBÜR varken at mı aranır, at mı yazılır diyorsunuz… Lakin GÜMGÜM ANKARA'yı pek seven bir safkan değil. He çıkar gelir ayrı mevzu… Ama ben burada FİRİKYA'nın kazanmasını bekliyorum. Dilerseniz yazabilirsiniz yanına tuttuğunuz isimleri. 

9 AĞUSTOS 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 – 8
  2. AYAK: 1 – KANDEMİRKIR // 3 – 2 – 6 – 9 // 7
  3. AYAK: 3 – XDIRVE (BANKO)
  4. AYAK: 2 – ARIM // 3 – 4 – 6 // 5
  5. AYAK: 6 – KÜÇÜK DEMİRKIRIM // 3 – 7
  6. AYAK: 4 – FİRİKYA (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.