8 ŞUBAT 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

17. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 8 ŞUBAT 2019 (08.02.2019) CUMA günü 6 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 18:30’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların 1900 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-21/DHT mücadelesi ile ŞİRİNYER’de günün ilk startı ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı için verilecektir. 1 – GÜNGÖR AĞA ve 4 – TAMAHKAR arasında birincilik çekişmesi olacağını düşünüyoruz. 

 2. KOŞU : 3 Yaşlı 6 İngiliz safkanın ŞARTLI-3 koşusu ise 1600 metrelik kum pistte yapılacak olup, BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç ayağını oluşturmaktadır… 3 – ÇATALKAYA ve 5 – KOÇULAŞ kazanmaya yakın olup, kurgularda ayrımsız değerlendirilmesini önereceğimiz isimlerdir.

 3. KOŞU : 1900 metrelik kum pistte seyredeceğimiz HANDİKAP-21 yarışında; 4 ve Yukarı 5 İngiliz safkanın birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. DÖRTLÜ GANYAN oyunu da bu koşu ile başlayacaktır. Koruduğu formu ile 4 – YOUNG BOND uyumlu pilotu ile bir kez daha fotoyu önde geçebileceğini düşündüğümüz safkandır… Lakin bu ayağı riske atmak istemeyen yarışseverlerimize HEPSİ demelerini öneririz… YOUNG BOND en ufak hatasında diğer safkanların şansının yüksek olduğunun altını çizelim… Ya YOUNG BOND ya da HEPSİ…

 4. KOŞU SEFERİHİSAR KOŞUSU KISA VADE-7/Dişi koşusuyla birlikte ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. Günün önemli mücadelesi 1600 metrelik kum pistte, 4 ve Yukarı 4 İngiliz atının katılımıyla gerçekleştirilecektir. 1 – BADEGÜL ve 2 – PRINCESS DI yine burada öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken isimlerdir. 

 5. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde ise; 4 Yaşlı Arapların katılacağı ŞARTLI-4/DHÖW mücadelesini seyredeceğiz. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; Grubun üzerinde olan 3 – AL ANDAKAR günün bankosu olarak şablonda yer vereceğimiz safkandır. 

 6. KOŞU Günün son startı MAIDEN koşu için verilecektir. 1900 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz zorlu yarışta; 3 Yaşlı 10 İngiliz atının birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 2 – ATÇETER , 6 – SKY LEGEND , 1 – AĞA DADAŞ , 5 – MEHMETHAN ve 9 – YAHYAHAN sıralamasını bütçeniz çerçevesinde değerlendirebilirsiniz.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

8 ŞUBAT 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 1 – 4
  2. AYAK: 3 – 5
  3. AYAK: 4 – YOUNG BOND // HEPSİ
  4. AYAK: 1 – 2
  5. AYAK: 3 – AL ANDAKAR (BANKO)
  6. AYAK: 2 – 6 – 1 – 5 – 9
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.