8 ŞUBAT 2017 – BURSA ALTILISI

BURSA 8 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA günü 6 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. 1. Koşu ile başlayacak olan Altılı Ganyan oyunu saat: 15:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

ÇARŞAMBA günü Bursa'da yapılacak olan 6 koşulu program bulunmaktadır. 8 ŞUBAT 2017 (08.02.2017) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)DİKKAT GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek ALTILI GANYAN'ın ilk ayağında; 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesini izleyeceğiz. 2 – YAYLALI ve 1 – HARMANDALI ikilisini ayrımsız olarak kuponlara yazmanızı öneririm.

2. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların MAIDEN yarışı ile BURSA'da BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 1.41.32'lik dereceye sahip olan 10 – YARİSSA öncelikli olarak tuttuğum safkandır. Rakipleri ise; 1.43.21 ile 4 – CANBULAN ve 8 – OSMAN DEDE olacaktır diye düşünüyorum. Sürpriz için 1 – AMCABEYKAYA ve 5 – ÇAMLIBEL geniş kuponlara eklenebilir.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-2 yarışta; 4 – CURVE , 6 – RUNNER CAT ve 1 – ONUREFE ayrıımsız olarak kuponlara yazılmasını önereceğim isimlerdir.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların katılacağı KV-6 mücadele ise ÜÇLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağını oluşturacaktır. 1200 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek yarışta; 4 – ŞÜKRÜ , 3 – İLGAR TAY , 2 – DEMİRÇOCUK ve 1 – BERATBEY yazarak sağlama almak istiyorum. Geçen gün gördük BURSA'da favori atın starttan çıkmaması veya çıkartılmaması sonuncu atın gelmesine neden oldu. Bu tip durumları yaşayabileceğimiz koşular belli ediyor kendini zaten az çok. Bizler yine de bu dört safkanı gerçekten ayıramadığımız için sizlere birlikte yazmanızı öneriyoruz. Kısa mesafeli bir koşu olduğu için kafayı hangisi alırsa o bitirebilir. Geçenlerde İLGAR TAY 60 kg. ile birinciliğe uzanmıştı. Burada rakiplerinden bir adım önde tutmuş olsamda yine de riske girip tek veremedim.

5. KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların 1400 mt.'lik kum pistteki KV-7 yarışı ile BURSA'da tabela ayağı için start verilecektir. Burada; Ağır kilosuna rağmen grubun üstünde olduğuna inandığım 1 – ATASOY günün ilk bankosu olarak önerimdir.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların 1800 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-5 yarışta; 2.04.75'lik derecesi ile buradaki safkanlardan daha iyi olduğunu düşündüğüm 1 – EGEBEYİ kazanmasını beklediğim isim olup günün bir diğer banko ismi olarak önerimdir. Evet belki jokeyi konusunda çekimser davranabilirsiniz, hak veririm… Şahsen benide korkutan o ama bakalım bence ADEM ŞEN ve MURAT GÜNDÜZELİ ile birinciliğe uzanan bu isim H. KAPLAN ile de gelebilir diye düşünüyorum. Güvenemeynler var ise yanına rakip yazmadan geçmesinler, baştan bunuda söylemiş olayım.

ŞANS bu iş evvelsi gün URFA'da son ayakta sürpriz konumunda bulunan bir atı sizlere yine BANKO olarak sunmuştuk ve bizleri mahçup etmeyerek birinciliğe uzandı. Ama bu demek değildir ki, her verdiğimiz at gelecek. Sonuç itibariyle çalışıp, emek sarf edip burada birşeyler katabilmeyi hedefliyoruz. Sağolsun bizlerin takipçisi kadar internette takip edilen başka yerler yok. Burada samimi olarak bütün yarışseverler tuttuğu şablonları paylaşıp, katkı sağlıyorlar. Bu katkılarından dolayı da onlara yeri geldiğinde teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ama bazen 2 – 3 at ismi verip çekimser davranan yarışseverlerimiz var. Lütfen bu tuttuğunuz atlar ile bir şablon oluşturup yorumlardan gönderin. Burayı takip eden dostlarımıza yardımcı olmak için çaba sarfediyoruz. Yoksa gelişigüzel yazılar yazmak için açmadık bu siteyi. Belli bir amacımız vardı onuda çok şükür başarmış bulunmaktayız. Ben tahminleri yazıyorum, kendi çalışmalarım doğrultusunda… Emin olun benim tahminlerimin yanısıra aşağıdan paylaşılan tahminler için sitemizi ziyaret edenler var. Bu oyun ŞANS oyunu asla unutmayın. Ne jokeyler var favori atı starttan çıkaramıyor, ne aprantiler var 40 yıllık jokeylere taş çıkarıyor… O yüzden KARAMSAR olmayacağız, evet bir kugu var onu inkar etmiyoruz. Bizler o kurguya ne kadar yaklaşabilir ve tahmin edebilirsek o kadar başarılı oluruz. Bu da demek oluyor ki BİRLİKTEN KUVVET DOĞDUĞU'nu ASLA UNUTMAYACAĞIZ. Hiç bir karşılık beklemeden burada yayınlanan tahminlere HERKES RAHATLIKLA ULAŞABİLİYOR, DEĞERLENDİREBİLİYOR. Biz para beklemiyoruz, biz menfaat beklemiyoruz ve bu yüzdendir ki çekemeyenlerin HEDEFİ OLMAKTAN ÇIKAMIYORUZ. Varsın ellerinden gelenleri ardlarına koymasınlar biz hayatımızdan memnunuz. Yarışseverlerle içiçe olmaktan gururluyuz. Sanmayın ki onlar karalama defteri tutup bizleri dışarıya karşı kötü gösterecekler, sanmayın ki bizler o kendini bilmezlere teslim olacağız. Yok öyle bir dünya… Herkes yerini yurdunu bilecek öğrenecek. Hele bazı zavallıları var içlerinde bizlerin tahminlerini PARA KARŞILIĞI SATIYORLAR… Onlar EMEK HIRSIZLIĞI konusunda uzmanlaşmışlardır. Bizler, onların hazırladıkları bu tezgahları her gün her dakika bozuyoruz. Sitemizdeki yarışseverlerimizi her daim uyarıyoruz. ŞANS OYUNU İÇİN DIŞARIYA PARA KAPTIRMAK ŞAŞKINLIKTIR. ÇOK İYİ BİLSELER ZATEN SİZE OYUNU PARAYLA SATMAZLAR… Gene içimizi döktük bir nebze olsun ortalığı ferahlandırdık. Şimdi söz sizde buyrun yorumlara o güzel tahminlerinizi ekleyin dostlar. KISKANAN KİTLELER HER DAİM KISKANACAKLAR HER DAİM KARALAMA DEFTERLERİNİ ELLERİNDE TUTACAKLAR… O DEFTERLERİ KAPATMAK BİZLERE DÜŞÜYOR… Birlik, Beraberlik olduğu müddetçe bizler VARIZ… Bu kendini bilmezler sürekli olarak kaybetmeye MAHKUM OLACAKLARDIR. Ne zamandır yazmıyorduk biraz paslarımız gitsin dedik…

 8 ŞUBAT 2017 BURSA ALTILI ŞABLONU: 

 1.AYAK:  2 – 1

 2.AYAK:  10 – YARİSSA // 4 – 8 // 1 – 5

 3.AYAK:  4 – 6 – 1

 4.AYAK:  4 – 3 – 2 – 1

 5.AYAK:  1 – ATASOY (BANKO)

 6.AYAK:  1 – EGEBEYİ (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.