8 OCAK 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

8 Ocak Çarşamba (08.01.2020) günü ikinci yarış yeri olarak ekranlara gelecek olan 7 koşulu İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ki at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı 2. Koşu ile saat 18:30’da verilecektir..

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

8 OCAK 2020 İSTANBUL 3. Yarış gününde; 7 koşulu altılı ganyan programı için hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 4 ve Yukarı Arapların katılacağı 1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-16/DHÖW mücadele ile VELİEFENDİ Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 6 – KARAGÜL BEYİ , 3 – KORKMAZEFE ve 4 – GÜNEŞİ GÖRDÜM bu ayağın kapalısı olarak düşündüğümüz safkanlarıdır.

 3. KOŞU : 4 Yaşlı 10 Arap safkanın bir araya geleceği 1300 metrelik kum pistte ki MAIDEN/DHÖW yarış ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 5 – MENGÜALP ve 7 – ULUBİLGE korudukları formları iel öne çıkan isimlerdir… Rakip arayan yarışseverler ise; 6 – PATTANİ , 3 – DOĞANALP , 1 – BAWIKAL NEVZO ve 2 – BOLKAR DAĞI’nı gözardı etmesinler diyelim.

 4. KOŞU MEHMET AKAR KOŞUSU KISA VADE-6 yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki günün önemli mücadelesinde; Sürekli takip ettiğimiz ama bir türlü inadını kırıp fotoyu önde geçemeyen 3 – ÇEKO DAYI için yine uygun bir grup ve biz yine ısrarla kendisini banko önereceğiz… Son yarışında Ahmet ÇELİK biraz kıpırdadı… Bu sefer Ayhan KURŞUN ile özlediği birinciliğe artık uzansın diyelim…

 5. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 koşusu ile Üçlü Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir.1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 5 – TİVOLİ , 2 – GEORGE BEST , 4 – PERFECT BALANCE ve 1 – MY CHAMPION burada eşit şans tanıyacağımız isimlerdir.

 6. KOŞU 4 Yaşlı 9 Arap atının katılacağı tabela ayağında ki günün bir diğer MAIDEN/DHÖW koşusu’nu, 1300 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğiz. 7 – YAMAN OĞLUM , 5 – RODRIGUEZ , 8 – DAĞNERGİSİ ve 9 – MONDIALEKAYA sıralamasını bütçenize göre kurgulamanızı öneririz.

 7. KOŞU 4 ve Yukarı İngiliz safkanların bir araya geleceği günün son koşusu olan HANDİKAP-15 mücadele, 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacaktır. Form durumunu koruyan 1 – BU DA BATOR uygun grupta, bir diğer banko adayımızdır.

8 OCAK 2020 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 6 – 3 – 4
  2. AYAK: 5 – 7 // 6 – 3 – 1 – 2
  3. AYAK: 3 – ÇEKO DAYI (BANKO)
  4. AYAK: 5 – 2 – 4 – 1
  5. AYAK: 7 – 5 – 8 – 9
  6. AYAK: 1 – BU DA BATOR (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.