8 OCAK 2017 – ADANA ALTILISI

8 OCAK PAZAR günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altilim.net olarak; ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:30’da başlayacağını sizlere duyurmuş olalım… Bol Şanslar Dilerim.

8 OCAK 2017 PAZAR gecesi ADANA'da 6 koşulu yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışları ise; 4. Koşuda izleyeceğimiz "CEYHAN KOŞUSU" ve 5. Koşuda "ZORKUN YAYLASI KOŞUSU" olacaktır. 8 OCAK 2017 (08.01.2017) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR… 4 Yaşlı Arap atların MAIDEN mücadelesi ile başlayacak olan ADANA ALTILI GANYAN oyunu 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. İlk ayağı riske atmama adına; 4 – FİSKAYA , 5 – HAVAS , 10 – SABIRLIBEY ve 11 – UÇAR KAAN'ı ayrımsız olarak yazıp, geçmek istiyorum.

2. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap safkanların katılacağı BEŞLİ GANYAN'ın ilk ayağında ise; 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-15 mücadeleyi izleyeceğiz. Üst üste kazandığı yarışları ile gücünü tam olarak ispatladığını düşündüğüm 6 – SİNGAPORE PRENSİ bu sefer Selim KAYA idaresinde piste çıkıyor ve günün ilk bankosu olarak kuponlarımıza yazabileceğimiz isim olarak görüyorum.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 yarışı 1500 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. Son koşusunda MAIDEN'a çok rahat veda eden 4 – SENOŞ yaptığı 1.36.03'lük derecesi ile takibime aldığım safkan oldu. 3 – SEE YOU AGAIN ise en ciddi rakibi olarak koşuda hata kollayacak safkan konumundadır. Sürpriz arayan yarışseverlere 1 – BLUE MOONLIGHT önermeden geçmeyeceğim…

4. KOŞU: "CEYHAN KOŞUSU" Adana'da günün ilk önemli koşusu olan bu yarışta; 3 Yaşlı İngiliz safkanların AÇIK A-3 koşusunu izleyeceğiz. 1500 mt.'lik kum pistte yapılacak bu mücadelede; Akın SÖZEN ile start alacak olan 3 – OĞLUM BERATIM rakiplerine daha formda ve grubun üzerinde olduğundan rahat bir yarış kazanmasını beklediğim safkandır. Ayrıyeten günün bir diğer bankosu olarak siz değerli yarışseverlerimize önerebileceğim isimdir.

5. KOŞU: 1900 mt.'lik kum pistte yapılacak bir diğer önemli yarış olan "ZORKUN YAYLASI KOŞUSU" ile TABELA AYAĞI ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı İngiliz atların KV-6 mücadelesi olan bu koşuda; Son koşusunu asla ölçü almadığım 7 – BADARBUNGA yarışın en şanslı safkanı olarak alternatif banko düşünülebilir. Yapmış olduğu galop ile neredeyse BADARBUNGA'ya dişli bir rakip olarak gördüğüm 5 – STEPPE EAGLE ağır kiloları bir kenara bırakıp hafif kilo avantajıyla gözlerden uzak tutulmaması gerektiğini düşünüyorum. Daha önceki yarışlarını biliyorsunuz 62 kg. , 60 kg. gibi ağırlıklarla gerçekleştiren bu safkan bu defa 56 kg. ile kuş olup adeta uçmaya hazır gibi. ADANA'daki son iki yarışında başarı elde edemese de Selim KAYA'nın bir kez daha tercih ederek bindiği 8 – ROCKET MAN , bu tür mesafelerde başarılı yarışlar çıkaran 1 – BÜYÜK AMED ve inatçı safkan 3 – SERTTAŞ hata kollayacak isimlerdir. Koşunun sürprizini ise şüphesiz uzun start arasından etkilenmez ise 2 – PRINCE OF KRAKOW gerçekleştirebilir. Gücünü bu grubunda üstündeki safkanlara kanıtlamış olan PRINCE OF KRAKOW, 287 gün aradan sonra nasıl bir performans sergiler tam kestiremediğim için sürpriz de önermek istedim…

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 koşusu ile ADANA'da günün son startı verilecektir. 2100 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte izleyeceğimiz bu koşuda; 9 – SPLENDOR ve 3 – COMFORT ZONE ikilisi birinciliğe daha yakın safkanlardıır. Zaten koşularını incelediğinizde bunu farkedeceksiniz. Bu ikili eksik koşar ise; 8 – SAKE BOMB ve 1 – KÜLÜNK SULTAN hata affetmeyecek safkanlardır. Geniş kupon yapan dostlarıma bir de sürpriz olarak 4 – TREASURE HUNT önermek istiyorum. Bu safkan nedense bir türlü beklenilen yarışı çıkartıramıyor diye düşünüyorum… Sürekli dördüncülüklerde gezinen bu isim fazla gözden uzak tutulmayıp, sürpriz olarak kuponlara yazılması taraftarıyım.

8 OCAK 2017 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 4 – 5 – 10 – 11

2. AYAK: 6 – SİNGAPORE PRENSİ (BANKO)

3. AYAK: 4 – SENOŞ // 3 // 1

4. AYAK: 3 – OĞLUM BERATIM (BANKO)

5. AYAK: 7 – BADARBUNGA // 5 // 8 – 1 – 3 // 2

6. AYAK: 9 – 3 // 8 – 1 // 4

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.