8 OCAK 2016 – KOCAELİ ALTILISI

8 OCAK 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 8 OCAK 2016 CUMA günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

 8 OCAK 2016 Kocaeli Tahminlerimizde; 2 TEK’li bir şablon ile karşınızdayız… Nasipse zaten bir şekilde geliyor… 

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Son iki yarışında bir birincilik ve bir ikincilik elde eden 2 – HEYCAN BİR vermiş olduğu kilo ile birinciliğe daha yakın safkan olarak gözüküyor. Daha sonra; 3 – ANEMON FIVE ve kalitesiyle adından bahsettiren 6 – SEVEN SISTERS ilk defa 1700 mt. mesafeye gidecektir, gözardı edilmemelidir. Rakiplerine diş geçirebilirse 7 – YAŞARNUR burada tatlı bir süprize imza atabilir.

2. KOŞU: 5 – ZAPPA ve 10 – OĞLUM OZAN kuponlara yazılması gereken ilk isimlerdir. Daha sonra; 2 – EL MIRADOR ve 11 – RACLETTE ciddi rakipleri olacaklardır. Bu koşuya süprize imza atabileceğini düşündüğüm safkan ise 9 – IAN TAPP dikkat etmek gerekiyor.

3. KOŞU: 1 – BOYKA ve 2 – MARMARAY arasında geçecek olan bu yarışta daha sonra adından söz ettirebileceğini düşündüğüm 3 – TOPRAKHAN kuponlarda bulunması gerekir.

4. KOŞU: 5 – BALLINUR günün bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 3 – MUSON RÜZGARI günün bir diğer bankosu olacaktır.

6. KOŞU: Son ayak süpriz kokuyor, dikkat etmekte fayda var çok at ile geçilmesi uygundur. Burada sıralamam şu şekilde olacaktır; 3 – ASLAN BERKE , 6 – BABAMENDUH , 12 – AYVENT , 10 – OĞULDAĞ , 5 – UĞRUAÇIK , 2 – AYNATINAZ ve 4 – BAHTIAK (8 ile ekürü) ilk göze çarpan safkanlardır. Burada yüksek bir ganyan ile gelebileceğini tahmin ettiğim safkan ise; 13 – COŞANMERİÇ süprizcilerin dikkatinden kaçmayacaktır.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

2 Yorum - "8 OCAK 2016 – KOCAELİ ALTILISI"

En Yeniler Eskiler
Hakan

Harika gidiyorsunuz sitenizi daha yeni buldum, göz atmadan kupon yapmıyorum. Hepimize bol şanslar

Necipozgur

Tek kelimeyle site harika devamini dilerim