8 OCAK 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 8 OCAK 2016 CUMA günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

 8 OCAK 2016 Kocaeli Tahminlerimizde; 2 TEK’li bir şablon ile karşınızdayız… Nasipse zaten bir şekilde geliyor… 

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Son iki yarışında bir birincilik ve bir ikincilik elde eden 2 – HEYCAN BİR vermiş olduğu kilo ile birinciliğe daha yakın safkan olarak gözüküyor. Daha sonra; 3 – ANEMON FIVE ve kalitesiyle adından bahsettiren 6 – SEVEN SISTERS ilk defa 1700 mt. mesafeye gidecektir, gözardı edilmemelidir. Rakiplerine diş geçirebilirse 7 – YAŞARNUR burada tatlı bir süprize imza atabilir.

2. KOŞU: 5 – ZAPPA ve 10 – OĞLUM OZAN kuponlara yazılması gereken ilk isimlerdir. Daha sonra; 2 – EL MIRADOR ve 11 – RACLETTE ciddi rakipleri olacaklardır. Bu koşuya süprize imza atabileceğini düşündüğüm safkan ise 9 – IAN TAPP dikkat etmek gerekiyor.

3. KOŞU: 1 – BOYKA ve 2 – MARMARAY arasında geçecek olan bu yarışta daha sonra adından söz ettirebileceğini düşündüğüm 3 – TOPRAKHAN kuponlarda bulunması gerekir.

4. KOŞU: 5 – BALLINUR günün bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 3 – MUSON RÜZGARI günün bir diğer bankosu olacaktır.

6. KOŞU: Son ayak süpriz kokuyor, dikkat etmekte fayda var çok at ile geçilmesi uygundur. Burada sıralamam şu şekilde olacaktır; 3 – ASLAN BERKE , 6 – BABAMENDUH , 12 – AYVENT , 10 – OĞULDAĞ , 5 – UĞRUAÇIK , 2 – AYNATINAZ ve 4 – BAHTIAK (8 ile ekürü) ilk göze çarpan safkanlardır. Burada yüksek bir ganyan ile gelebileceğini tahmin ettiğim safkan ise; 13 – COŞANMERİÇ süprizcilerin dikkatinden kaçmayacaktır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.