8 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI (BY HİKO)

8 OCAK 2016 – İZMİR SİSTEM ALTILISI BY HİKO

İZMİR 8 Ocak 2016  Cuma  günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

İlk günlere nazaran zor bir İzmir Programıyla karşı karşıyayız tek at bulmakta zorluk çektim bir tek beşinci koşuda BURKAL’ı sizlere önerebilirim.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 7’li ganyan ve 7’li plase için 4 – LEGEND OF CARİA ve 3 – ALAS ALAS ilk şans verdiğim safkanlar. Bu ikiliyi 5 – FLY SO FREE zorlar 1 – HAMARAT daha sonra.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 – HELSİNKİ GÜZELİ ve 5 – KRATEPE RÜZGARI ilk gözüme çarpan isimler. Fazla at yazmak isteyen koşunun iki favorisi 1 – BEBEKKAYA, 2 ESENTEPE ihmale gelmeyecek atlar .

3. KOŞU: Başta 3 – CANIM MİRA’yı vereyim , fakat bu koşu sürprizlere gebe bir koşu sırasıyla daha önce bu koşuya benzer bir koşuda burdaki rakiplerinden bir kaçını geçen 11 – OĞLUM MERT çok güzel bir orjini olan fakat çime yatkın olacağını düşündüm 4 – DELİ ÜNVEREN , 6 – EFE BABA , 2 – TOROS KAPLANI ve eküriler 5 – POWER OF THE SUN , 7 – HAYAL GİBİ. Çok at yazacaklara tam kapamalık bir koşu.

4. KOŞU: 3 – UTKUNHAN ve 1 – EXTRA POWER arasında geçmesini beklediğim bu yarışa diğer iki atta katılabilir bu iki atla yetinmeyenler bu ayağı kapatabilirler.

5. KOŞU: 2 – BURKAL tek olur diyeceğim ama üzerinde çuval dezevantajı var atı kendi haline bıraksa bu gurubu geçer. Bu koşuda en sıkı rakibi 3 – BÜREBEY olacaktır koşu çok atla koşulsaydı kesinlikle sürpriz biterdi o yüzden bu iki atla yetinmek zorundayız.

6. KOŞU: İlk atım 7 – KAYRA KIZI , 3 – DEVRAN ile sıkı bir mücadeleye girecektir. Bu mücadeleden 8 – SELVİHAN yararlanabilir.

7. KOŞU: 2 – BAADAL , 3 – HASANBABA , 1 PHOSPOROS benim öncelikle yazılmasını istediğim atlar 5 – SAMBA ve 6 – STAR CAT fazla at yazmak isteyenlere öneririm.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

3 Yorum - "8 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI (BY HİKO)"

En Yeniler Eskiler
alangua

Sn abilerim oncelikle hayirli ugurlu olsun siteniz insallah sayenizde yuzumuz guler birazcik.
Ben sizi affinizla elestirecem
Bircok siteden bugun iyidiniz elestirim su yonde bugunun 1. Numarali teki tabeladaki 3 ken siz tek diyemiyorsunuz neden peki bu sorunun cevabini merak ediyorm sunu kesinlikle altini cizerek soyluyorum bircok siteden iiyidiniz.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Tabiki artılarımız olduğu gibi eksilerimizi de sizler dile getireceksiniz. Ücretsiz tahmin sitemiz de herkesin katılımı ile oluşacak bir platform daha iyi sonuçlar doğuracaktır. Konuya gelirsek; BU Paylaşımı Sayın büyüğümüz “HİKMET BEY” vermiştir. Kendisi değerli yorumlarını, sistematik olarak oluşturmaktadır. Burada tabelada 3 Numarayı tek vermemesini ben “MAIDEN” koşu olduğu için temkinli davrandığını düşünüyorum. Kendisi de buraya yorumunu yazacaktır.