8 NİSAN 2019 – BURSA ALTILISI

8 NİSAN 2019 PAZARTESİ gününün ilk yarış yeri olan BURSA OSMANGAZİ Hipodromu‘nda 7 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir. Bursa 28. Yarış gününde; ALTILI GANYAN oyununun başlangıç startı 2. Koşu ile saat 15:30’da verilecektir. 8 NİSAN 2019 (08.04.2019) gerçekleştirilecek 6 koşulu Bursa at yarışı tahminimiz şöyledir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı Arapların 1400 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-16/DHÖW mücadelesiyle BURSA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. Eşit güce sahip safkanların içerisinden seçim yapmak zor… Bu yüzden ekürilerden birini tercih ederek 7 safkanı yazıp, bu ayağı kapatabilirsiniz. Yani işin özü ilk ayaktan yatmamak adına HEPSİ.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı 9 Arap atının 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14/DHÖ/Dişi yarışıyla birlikte BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2 – FATİHİNGÜLÜ (5 ile eküri) ve 3 – ISLAH birinciliğin güçlü adayları olarak çalışmalarımızda önplana çıkan isimlerdir. Rakip yazacaklar 7 – YOLAŞAN‘ı gözardı etmesinler diyelim. 

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusu 1300 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecektir. DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu mücadelede; 10 – STRONGER ve 1 – ARCHIE en iyi dereceye sahip olmalarından ötürü, şablonda ayrımsız olarak yer vermekteyiz. 

5. KOŞU: 3 Yaşlı 5 İngiliz safkanın 1900 metrelik kum pistte ki KISA VADE-7 yarışı ise, ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. Son koşusunu bu pistte çok rahat kazanan 1 – HASKAYA grubun formda ve üstünde gördüğümüz ismi olduğundan günün ilk bankosu olarak önerimizdir.

6. KOŞU: Tabela ayağına geldiğimizde ise; 4 ve Yukarı İngilizlerin SATIŞ-1 koşusunu seyredeceğiz. 1800 metrelik kum pist üzerinde yapılacak zorlu sınavda; 1 – JUST  RUN (7 ile eküri) , 3 – YOUNG BOND ve 5 – SUHARRY bu ayağın kapalısı olarak gözükmektedir. 

7. KOŞU: Bursa altılı ganyan programında günün son startı HANDİKAP-15 mücadele için verilecektir. 4 ve Yukarı İngilizlerin 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki birincilik çekişmesinde; Binicisinin iyi bir şekilde kontrol etmesi halinde 1 – JUNIOR DANCER kazanmaya en yakın safkan olarak gördüğümüz isimdir… 

Sitemizde bu şablonun altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden, lütfen kendi oyununuzu atmayı unutmayınız. Biz şablonu ufak tuttuk, sizler de yanlarına tuttuğunuz atları ekleyin diye… 

8 NİSAN 2019 – BURSA ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: HEPSİ

2. AYAK: 2 – 3 // 7

3. AYAK: 10 – 1

4. AYAK: 1 – HASKAYA (BANKO)

5. AYAK: 1 – 3 – 5

6. AYAK: 1 – JUNIOR DANCER (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.