8 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

8 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 8 NİSAN 2016 CUMA günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Cuma günü İzmir programıyla sizlere en iyi tahminlerimizi sunmayı arzuluyoruz. At yarışı tahminlerimizle her yarış programına özel yorumlarımızı sizlerle paylaşmaya gayret gösteriyoruz. Bizim yorumlarımızı asla ama asla bir başka websitesinde veyahutta bir mecmua, dergi, yarış içerikli gazeteler vs. gibi materyallerde bulamazsınız. Bulursanız da bu eminim ki bizlerin yorumlarını alarak, habersizce yayınlayanlardır, gerekli müdahaleyi yaparız. Bizim amacımızı değerli takipçilerimiz anlamıştır. Ufak şablon sunmak, yarışseveri nefsine yenik düşürmemektir. Nefsine yenik düşen insan kendisini kaybeder ve oynadığı oyunların ardı arkası kesilmez. 6’lı oynar, 5’li oynar yatar 4’lü, 3’lü derken bir bakmışsınız ki o gün sıfıra sıfır elde var sıfır… Biz her zaman sizleri uyarıyoruz, sizleri nefsinize karşı hükmetniz gerektiğini belirtiyoruz. Çünkü; Amacımız sizlere karşı durmak değil, yanınızda olduğumuzu hissettirebilmektir. Sizlerin büyük kuponlarla kaçırdığınız altılıları belki bizler ufak şablonlar ile kaçırıyoruz. Sizlerin büyük paralarla oynadığınız kuponları bizler ufak paralarla tutturuyoruz veya tutturmanıza vesile oluyoruz. Değerli yarışseverler, bu çok hassas bir konu biliyorum. Kimsenin bütçesini kısıtlayacak değiliz, sadece olması gerekeni söylüyoruz. Ama yine de yarışseverin kendi bileceği iş tabiki. Her zaman bu oyunu EĞLENCE OYUNU olarak lanse ettirmek istiyoruz. Bazıları gibi bu oyunun başka bir amaçla oynanmasına karşıyız. Hiç bir şekilde AT YARIŞI OYUNU GELİR KAPISI olarak DÜŞÜNÜLEMEZ. Düşünülürse, hataya merhaba deriz. Öncelikle bu oyunu ŞANS oyunu, bir vakit geçirme alanı olarak düşünmek gerekir. Her gün yarışlar var, her gün atlar koşuyor. Küçük kuponlar yaparak her gün şansınızı deneseniz elbet aralarda aldığınızı göreceksiniz. Mühim olan GELECEK ATI bulabilmektir. Mühim olan büyük kupon yapmak değildir. Sen istersen milyonluk kuponlar yap ama o gelecek atı kuponuna yazmadıktan sonra nafile… Dostlar bizim kadar sizlere değer veren bir başka yer bulamazsınız. Bizim de bazen bu oyunda karşı durduğumuz şartlar oluyor. Hiç bir zaman tavrımızdan ödün vermiyoruz, VERMEYECEĞİZ !!! Değerli yarışseverlerimiz lafı gene uzattım biliyorum, bana kızmayın lütfen. Hemen 8 Nisan 2016 İzmir yarış tahminlerime geçiyorum…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Genelde üç ve dördüncü atların, favoriye oranla biraz daha önde olduğu bir koşu olacağını düşünüyorum. Nasıl düşünüyorum. Elbetteki daha önceki koşulara bağlı olarak. Bu yüzden sıralamam şu şekilde olacaktır; 2 – BÜYÜK AMED ve 6 – KÜLÜNK AĞA bu durumda öncelikli safkanlardır. Daha sonra koşunun favorisi olacağını düşündüğüm 8 – AMBERİM ve son yarışlarında güzel performans sergileyen 4 – SEN BİLİRSİN yazılabilir.

2. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesinde 5 – ÖZÜMBEYAZ ve 1 – DEDEBALI (3 ve 9 ile eküri) isimli safkanlara öncelik veriyorum. Daha sonra; 14 – SELVİHAN ve 11 – KARTEPE RÜZGARI değerlendirilebilir.

3. KOŞU: 5 – YOUNG BOND günün bankosu olacaktır.

4. KOŞU: 63.5 kg… dile kolay arkadaş. Yani GÜMBÜR GÜMBÜR gerçekten banko vermek isterdim ama bu kilo tam bir sınır… Yani gelebilir de gelmeyebilir de… Tamamen dikkatleri bozma amaçlı yapılmış bir şey de olabilir. Yani GÜMGÜM’ün yanına at yazdırıp diğer ayakları yıkmak gibi. Hani şimdi herkes bu kiloyu görünce mecburen at yazacaklar yanına. Ama gelirse de şaşırmam. At kalite, yürekli bir at… Lakin ben bile zorlandım şuan bu ayağı açıklarken. Öncelikli olarak 1 – GÜMBÜR GÜMBÜR diyelim. Daha sonra kilodan etkilenirse rakipleri; 4 – BÜREBEY , 3 – KAÇIN GELİYOR ve 5 – BİTİRİM KARINCA olacaktır.

5. KOŞU: 5 – EYVAH UZUN MEHMET günün bir diğer bankosu olacaktır.

6. KOŞU: İzmir altılı ganyan programının son ayağına geldiğimiz de ise 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesini izleyeceğiz. Kısa mesafeli bir koşu ve daha önceleri genelde favori-please safkanların arasında geçmiştir. Buna nazaran; 1 – RIDE HIGH , 6 – NAME HER NAME , 4 – ARİN , 8 – FLYING QUEEN ve süpriz olarak ise 5 – JOYA kuponlara yazılabilir.

 

8 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – 6 // 8 – 4
  2. AYAK: 5 – 1 // 14 – 11
  3. AYAK: 5 – YOUNG BOND (BANKO)
  4. AYAK: 1 – GÜMBÜR GÜMBÜR // 4 – 3 – 5
  5. AYAK: 5 – EYVAH UZUN MEHMET (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 6 – 4 – 8 // 5

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

1 Yorum - "8 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI"

En Yeniler Eskiler
mahir yildiz

Yorumlarınızı ve tahminlerinin takip ediyorum teşekür ederim emeğinize saygilar hepinize bol şans