8 MAYIS 2016 – İZMİR ALTILISI

8 MAYIS 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 8 MAYIS 2016 PAZAR günü AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Pazar günü İZMİR’de kalabalık bir program bizleri bekliyor. İzmir Şirinyer HİPODROMU 7 koşulu yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Altılı ganyanın son ayağında günün önemli bir koşusuna start verilecektir. PASAPORT İSKELESİ KOŞUSU saat: 21:30’DA ekranlara gelecektir. Güzel bir pazar programı ile İZMİR’de herkese iyi oyunlar dileriz… 8 Mayıs 2016 Pazar günü İZMİR At yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili ayağında 1 – DOLUDİZGİN ön planda tuttuğum bir safkandır. Rakipleri ise; 3 – KOŞANGÜZEL ve 5 – DOĞU PINARI olarak görünüyor. Süprizi ise; 4 – TUMBUL YAPRAK yapabilir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 “BAŞLANGIÇ KOŞUSU” mücadelesinde yine puanlamaya göre ilk dört safkanın muhakkak yazılmasını öneriyorum ki zaten genelde ilk dört at içerisinde kazanan oluyor. Buna göre; 3 – PREDESTINATION , 6 – GLIVANA , 2 – JETFLY ve 4 – RAMAZAN EFENDİ kuponlara ayrımsız olarak yazılmalıdır. 

3. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesinde 4 – AKALP ilk tuttuğum safkan olup küçük kuponlarda tek bırakılabilir. Rakip arayanlar ise; 1 – TULYARBABA ve 2 – HORASANGÜNEŞİ‘ni değerlendirebilirler.

4. KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 zorlu mücadelesinde eşit güçteki safkanların yarışını izleyeceğiz. Bu koşuda bitiriş dereceleri bile birbirine yakın 6 safkanı ayıramadım. Sizlerin tuttuğu isimler var ise eleyerek yazın derim. Ama bu koşuda HEPSİ demek en mantıklı yöntem olacaktır.

5. KOŞUİzmir’de günün ilk bankosu olarak 4 – DOMDOM önerimdir.

6. KOŞUGünün bir diğer “BAŞLANGIÇ KOŞUSU” altılı ganyanın tabela ayağına yerleştirilmiş bulunmaktadır. Bu koşuda yine ilk dört (puanlamaya göre) safkana öncelikli olarak şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bunlar; 2 – GARAVAS , 4 – HEYAMOLA , 9 – PEKİN GOLD (6 ile eküri) ve 5 – ATMACA KIZI yazılarak geçilebilir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin KV-7 yarışı önemli bir koşuya tanıklık edecektir. “PASAPORT İSKELESİ KOŞUSU” olarak altılı ganyanın son ayağı ve önemli bir yarışı temsil eden bu koşuda; 2 – NORTH VALLEY rakiplerine göre avantajlı görünüyor ve günün ikinci bankosu olarak sizlere sunuyoruz.

8 MAYIS 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 – 6 – 2 – 4
  2. AYAK: 4 – AKALP // 1 – 2
  3. AYAK: HEPSİ
  4. AYAK: 4 – DOMDOM (BANKO)
  5. AYAK: 2 – 4 – 9 – 5
  6. AYAK: 2 – NORTH VALLEY (BANKO)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

4 Yorum - "8 MAYIS 2016 – İZMİR ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
ismail

selamlar, ufak bir memur altılısı yaptım… bol şanslar, başarılar…tahmin ve yorumlarınız için çok teşekkürler:

1) 6 banko
2) 1-4
3) 1-2
4) 4-5
5) 2
6) 2

mutlu cakır

son ayakta kımse 5 numarayı tutmuyor sanırım

Ahmet

Yahu Helal sana sayende altılı buldum Çokkkk uzun zaman sonra

wpDiscuz