8 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

8 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 8 Mayıs 2016  Pazar günü 9 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 14:00’de 7’li Plase ve 7’li Ganyan 3. Koşu ile Saat: 15:00’de, 2.Altılı Ganyan oyunu ise 4. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

ÖNEMLİ BİR NOT: SAYIN YARIŞSEVERLER; Günlük iki yarış programını iki kişi olarak veriyorduk. Lakin bugün bir karar aldım ve BY-HİKO’nun bu konuda yetersiz olduğunu düşündüğümden yolları ayırdık. Bazı yarışlarda eksik olduğundan ve baştan savma yorumlarda bulunduğundan siz değerli yarışseverlerimize bunun zararlı bir dönüş olduğunu hissetiğimden göz yumamazdım. Kimse alınıp, gücenmesin. Ama ben bu siteyi ÜCRETSİZ TAHMİN olarak açtım. Baştan savma tahminler ile sağdan soldan alınan kopya yazılar ile yürütemem. Ben değer verdim, göz nuru döktüm. Ben nasıl çalışıp her gün tahmin veriyorsam, bu siteyi emanet ettiğim kişi de o şekilde tahmin vermek zorundadır. Çalışacak, emek verecek sizleri üzmeyecek. ALTILI TUTTURMA GARANTİSİ OLAN BİR SİTE DEĞİLİZ AMA YARIŞSEVERİN’de yorumlarda tepkilerini çok gördüm. Bu yüzden BY-HİKO ile yolları ayırdım ve sizlere tahminleri kendim sunmaya karar verdim. Bundan sonra tıpkı eskisi gibi yine tek başıma ben (CANER) sizlere her iki programda da yardımcı olmaya çalışacağım… Tabi ki süreçte yeni bir tahmincimiz bizlerle olduğu vakit sizlere bunu bildireceğim. Sizlere en başından bu yana kendi tahminlerimi yayınlamayı yeğledim. Ama olur da bir yarışsever bu işe gönül verirse kapımız her daim açık bizimle iletişime geçerek sitemizde tahmin vermeye yetkilendirilir. İstanbul’u bir kez de ben yorumlayayım dedim. Kendisi (By-Hiko) son tahmininde biraz açıklayıcı olmadan yorumlarını es geçmiş o yüzden bir kez de benim yorumlara dikkat ederseniz sevinirim. 8 Mayıs ANNELER GÜNÜ muhteşem bir gün ile sizlere İSTANBUL’da başarılar dilerim… 8 Mayıs 2016 Pazar İstanbul at yarışı tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU: – (1.ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Birinci altılı ganyanın başlangıç ayağında; 5 – WON CALM ve 7 – IRON CLAD öncelikli olarak ön plana çıkan isimlerdir. Bu iki safkana rakip olarak ise; Son koşusunu başarılı bir şekilde kazanan 1 – KRAL AMED önerimdir.

2. KOŞU:  1000 mt.’lik Çim pist koşusunda başarılı bir derece elde eden iki safkan; 4 – AYEFE ve 7 – KRALÇİRKİN kuponlarda bulunması gerekir görüşündeyim. Daha önce bir pist deneyimleri ve sağlam dereceleri bulunan iki isimdir. Rakip arayanlar; 1 – ÇİFTÇİHAN ve 2 – KAZDAĞI‘nı yazarak bu ayağı garantiye alabilirler.

3. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili ganyan başlangıç koşusunda; 8 – MAVİDALGA banko olarak yazılabilir.

4. KOŞU: – (2.ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İkinci altılı ganyanın başlangıç ayağında iki isime dikkat çekmek istiyorum. 2 – LABEZERIN ve 10 – KIZÇEM bu iki safkan bu mesafede en iyi dereceye sahip olan atlardır. Rakip olarak ise; 6 – FORGET ME NOT ve 8 – KEPEZ STORM kuponlarda bulunmasını öngördüğüm diğer şanslı safkanlardır. Süprizi ise; 5 – CANIS MAJORIS ve uzun bir aradan sonra start alacak olan 3 – RADIKAL STAR değerlendirilebilir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların AÇIK GR-3 mücadelesi “ANNELER GÜNÜ” koşusunda; CANKARDEŞLER , TORAMAN ve SAKARBAŞI ile start alıp onların hemen arkasından ikincilik yapan 8 – AMANKAYA günün ikinci bankosu olarak İSTANBUL’da değerlendirilmelidir.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde; 6 – KARA TURNA , 12 – STORY MOMENT , 10 – SECRET PRESS ve 4 – DRY CLEANER yazılarak rahat bir yarış izlenilebilir.

7. KOŞU: “FİKRET YÜZATLI” Koşusu 4 ve Yukarı İngilizlerin AÇIK GR-3 koşusu ikinci altılı ganyanın dördüncü ayağını oluşturuyor. Burada; 1 – GOLDEN TOWER küçük kuponlar da tek bırakılabilir görüşündeyim. Rakibi ise; 3 – MY DEAR SON olacaktır.

8. KOŞU: İSTANBUL’da bir diğer önemli koşu, ikinci altılı ganyanın tabela ayağını oluşturuyor. “BURHAN KARAMEHMET” Koşusunda 3 Yaşlı İngilizler start alacaktır ve AÇIK GR-3 mücadelesi ekranlara gelecektir. Koşuda kazanmaya yakın gördüğüm isim; 5 – MY BILLIONAIRE küçük kuponların sığınılacak limanı olabilir. Ciddi rakibi olarak gördüğüm isim ise 3 – DAYIM BENİM ihmale gelmez.

9. KOŞU: İkinci altılı ganyan oyunun son ayağında ise bir diğer MAIDEN mücadele yer almaktadır. Bu koşuda sırasıyla; 15 – ŞEYTAN TÜYÜ , 9 – MY BIANCA , 2 – CIRIPAHA ve 5 – İPSİZ KIZ kuponlara ayrımsız şekilde yazılmalıdır.

 

8 MAYIS 2016 – İSTANBUL 1.ALTILI ŞABLONU: 

1.AYAK: 5 – 7 // 1

2.AYAK: 4 – 7 // 1 – 2

3.AYAK: 8 – MAVİDALGA (BANKO)

4.AYAK: 2 – 10 // 6 – 8 // 5 – 3

5.AYAK: 8 – AMANKAYA (BANKO)

6.AYAK: 6 – 12 – 10 – 4

 

8 MAYIS 2016 – İSTANBUL 2.ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 2 – 10 // 6 – 8 // 5 – 3

2.AYAK: 8 – AMANKAYA (BANKO)

3.AYAK: 6 – 12 – 10 – 4

4.AYAK: 1 – GOLDEN TOWER // 3

5.AYAK: 5 – MY BILLIONAIRE // 3

6.AYAK: 15 – 9 – 2 – 5

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

5 Yorum - "8 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Gürhan Karakaya

Merhabalar, yorumlarınız için teşekkürler ederim. Her zaman söylerim bilgi satılmaz, paylaşılır. Eğer mümkünse bende sizin izninizle bilgilerimi yorumcu olarak paylaşmak isterim. Dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

Baran Bakır
İstanbul 1. Altılı Ganyan Tahminim 1.AYAK: Handikap 17 4 ve Yukarı İngilizlerin mücadelesinde benim favorim 3-Vefakar olacaktır. Sonrası ise 1-Kral Amed, 5-Won Calm ve 7- Iron Clad olacaktır. 2.AYAK: Şartlı-2 3 Yaşlı Araplar mücadelesinde 4-Ayefe benim favorimdir. Diğer sıralamam 1-Çiftçihan, 2-Kazdağı ve 5-Hızlı ve Öfkeli olacaktır. 3.AYAK: Şartlı 3 4 Yaşlı Arapların mücadelesinde favorim tartışmasız 8-Mavidalga olacaktır.Yanına rakip arayanlar 6-Uçankral’ı düşünebilir. 4.AYAK: Handikap 16 4 ve Yukarı İngilizlerin mücadelesinde benim bugün BANKOM olacak olan 4-Breno tekimdir. Tek rakibi 7-Western Power olur. 5.AYAK: ANNELER GÜNÜ KOŞUSU’nda tartışmasız 8-AMANKAYA favorimdir. 6.AYAK: Maiden 3 Yaşlı İngilizlerin mücadelesinde zor bir yarış izleyeceğimizi düşünüyorum. Öncelikli… DEVAMI »
Ali

Yorumlar için teşekkürler bol şanslar

Ali

Paylaştığınız bilgiler için teşekkürler admin bugünkü oyunda kurgu güzeldi yine kıl payı kaçırdık. Umarım benimde ilerde siteye bir katkım olabilir..

wpDiscuz