8 MART 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

29. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 8 MART 2019 (08.03.2019) CUMA günü 7 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 19:00’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin start alacağı 1400 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-15 mücadelesiyle İZMİR’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 9 – KAVACIK BEYİ ve 10 – VAROLHAN burada kazanmaya en yakın gördüğümüz ikilidir…. Rakip arayanlar ise; 7 – VENUS DAUGHTER kuponlarında değerlendirebilirler.

 3. KOŞU 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek 3 Yaşlı 12 İngiliz atının MAIDEN/Dişi koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. Son yarışında ki başarılı ikinciliği ile bu grupta MAIDEN’a veda etmesini beklediğimiz 12 – URSULA günün ilk bankosu olup, şablonda yer vereceğimiz isimdir…

 4. KOŞU 4 ve Yukarı İngiliz safkanların 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki ŞARTLI-4/Dişi yarışıyla birlikte DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 3 – YAZLALI ve 2 – DONT HESITATE bitiriş derecelerine göre diğerlerinin bir adım önünde olmasından, burada kazanması en muhtemel isimler olduklarını düşünüyoruz. 

 5. KOŞU PAMUKKALE KOŞUSU KISA VADE-8/DHT yarış, günün önemli mücadelesi olup 1400 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. 5 ve Yukarı 5 Arap safkanın katılacağı koşuda; 3 – FİRİKYA grubun sınıf safkanı olup, günün bir diğer bankosu olarak önereceğimiz isimdir. 

 6. KOŞU İzmir altılı ganyan programının tabela ayağını oluşturan ŞARTLI-5/DHÖW koşuda; 4 ve Yukarı 9 Arap atının birincilik çekişmesini seyredeceğiz. 1900 metrelik kum pistte yapılacak yarışta; 1 – GÜNGÖR AĞA , 7 – KAFADAR , 2 – TAMAHKAR , 3 – BEYAZ KULE ve 9 – SARAYBOSNA eşit şans tanıyacağımız safkanlardır… Hiç riske girmeden bu isimleri kuponlarda bulundurmanızı öneririz.

 7. KOŞU Günün son ayağına geldiğimizde ise; Program üzerinde ki bir diğer MAIDEN/Dişi yarış için start verilecektir. 3 Yaşlı 13 İngiliz atının katılacağı 1400 metrelik kum pist çekişmesinde; 3 – BIG ALBATROS , 2 – AŞANKIZ , 5 – GÜRBÜZÜN GÜLÜ ve 6 – LADY ZOFKA bu defa MAIDEN’a veda etmeye en yakın isimler olarak gözükmektedir.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

8 MART 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 9 – 10 // 7
  2. AYAK: 12 – URSULA (BANKO)
  3. AYAK: 3 – 2
  4. AYAK: 3 – FİRİKYA (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 7 – 2 – 3 – 9
  6. AYAK: 3 – 2 – 5 – 6
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.