8 MART 2018 – İZMİR ALTILISI

8 MART 2018 PERŞEMBE günü İZMİR Şirinyer Hipodromu’nda 6 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu saat 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

8 Mart 2018 Perşembe, İZMİR’de 28. yarış günü olarak ekranlara 6 koşu gelecektir. 8 Mart 2018 (08.03.2018) İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 1. KOŞU (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile İZMİR’de programın ilk startı ALTILI GANYAN oyununun başlangıç ayağı için verilecektir. 1900 metrelik kum pist üzerinde izleyeceğimiz koşuda; 8 – NİLSULTAN ve 6 – LAS TERRENAS ikilisi birinciliğe yakın gördüğüm safkanlardır… Rakip olarak; 7 – NICE SUN ve 2 – ALWAYS FIRST değerlendirilebilir.

 2. KOŞU GÜNÜN GANYANI 4 Yaşlı Arapların 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3 mücadelede; 4 – SAVAŞTEPE (8 ile eküri) ve 9 – BİR RÜYA dikkat edilmesi gereken öncelikli olarak şans vereceğim safkanlardır… Neden en başta önerdiğimi merak edenler var ise, sonlarda yazılınca bu isimleri sürpriz olarak düşündüğümüz kanısına varılıyor. O yüzden ön tarafa yazdım ki dikkat çeksin, kuponlar da bulundurulsun istedim… Elbette güçlü rakiplerin yer aldığı bu koşuda şans vermek istemeyenler olabilir… 6 – SÖKMEN BEY , 1 – DURMUŞKARDEŞ , 5 – OĞLUM MELİH , 3 – ÇOŞKUN ÜSTAD ve 2 – AGENOR genelde herkesin kuponunda bulunacak başlıca isimlerdir… 

 3. KOŞU 4 ve Yukarı 9 İngiliz atının start alacağı SATIŞ-1 yarışıyla DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç koşusu ekranlara gelecektir. 1900 metrelik kum pist üzerinde izleyeceğimiz yarışta; 2.02’lik bitiriş derecesine sahip olan, grubun kalite safkanı 8 – SUN BURN güvenmek istiyorum… Bakın altını çiziyorum GÜVENMEK İSTİYORUM dedim. At durup dururken startta şahlanır, jokey atar veya başka bir kurgu vardır kayba koşturulur orasına GARANTİ VEREMEYİZ… Çünkü; Geçen gün hatırlarsanız DUQUAN isimli safkan 1.05’e koşarken, startta ŞAHLANDI, ömründe hayatında bir kere huysuzluk çıkarmamış at nasıl oldu da o gün AYHAN KURŞUN idaresinde bu sorunu yaşadı CEVAPSIZ bir soru olarak yarışseverlerin kafasında her daim kalmaya MAHKUMDUR. 

 4. KOŞU 4 ve Yukarı İngiliz safkanların 1900 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-5 yarışında ise; İlk bakışta 3 – MIZZEN OF TURKEY olumlu sinyaller veriyor… Lakin işi biraz daha derinlemesine incelediğimizde 1 – BABADÖKER’in epeydir uzun mesafeye çıkmadığını ve eski koşularına baktığımda başarılı dereceler elde edebildiğini gözlemleyebiliriz… 2 – BULLET PROOF ters bir safkan, bir yarış geliyor diğer yarış tabela yapıyor. İşin aslına bakılırsa 4 – RED EYE , 6 – FANCYCHANCY ve 5 – WAIT FOR IT yazıp, denk güçteki isimler arasından seçim yapmamak lazım. Yani kısacası MIZZEN OF TURKEY küçük kuponlar tek atabilecekken, geniş kurgularda HEPSİ diyelim… 

 5. KOŞU 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek ŞARTLI-4 koşu, tabela ayağını oluşturmaktadır. 2 – SERDÜMEN bir dümen olmazsa koşunun ağır favorisi olup kazanmaya en yakın safkandır.  

 6. KOŞU 3 Yaşlı 15 İngiliz atının start alacağı 1400 metrelik kum pistte seyredeceğimiz MAIDEN mücadele ile programın kapanış koşusu ekranlara gelecektir. 12 – RIVERS SON küçük kurgularda alternatif tek düşünülebilecek kaliteli safkandır. Rakip arayanların; 4 – CONTRELE TEMPS , 5 – DEMİRNEREZ , 14 – VICTORY WAY , 2 – ALPDAĞI , 6 – GÜZELAT ve 7 – JOHN CONNOR gözardı etmemelerini öneririm.

8 MART 2018 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İZMİR banko altılı tahmini

  1. AYAK: 8 – 6 // 7 – 2
  2. AYAK: 4 – 9 // 6 – 1 – 5 – 3 – 2
  3. AYAK: 8 – SUN BURN (BANKO)
  4. AYAK: 3 – MIZZEN OF TURKEY // HEPSİ
  5. AYAK: 2 – SERDÜMEN (BANKO)
  6. AYAK: 12 – RIVERS SON // 4 – 5 – 14 – 2 – 6 – 7
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.