8 MART 2017 – İSTANBUL ALTILISI

8 MART 2017 ÇARŞAMBA günü İSTANBUL’da 7 koşulu at yarışı programı bulunmaktadır. 7’li Ganyan ve 7’li Please 1. Koşu ile saat 18:30’da, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

8 MART ÇARŞAMBA gününün İkinci ALTILI programı olan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda yapılacak 7 koşulu at yarışı programında günün önemli yarışı; “DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KOŞUSU” olacaktır. 8 MART 2017 (08.03.2017) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile başlayacak olan YEDİLİ GANYAN oyunu; İSTANBUL Veliefendi Hipodromu’nda günün ilk koşusu olarak ekranlara gelecektir. 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; 1 – BIG BROWN ve 7 – LEMNOS burada birinciliğe yakın olarak gördüğüm isimler olup, ikiliyi ayrımsız bir şekilde değerlendirmenizi önereceğim… Rakip arayıp, geniş kupon yapacaklar ise; 2 – GOLDEN TOWER ve 8 – MOMENTERO‘yu es geçmesinler.

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR…  2100 mt.’lik uzun mesafeli kum pistte izleyeceğimiz ALTILI ayağında; 5 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi için start verilecektir. 2 – GÖKKALE , 9 – SELÇUKLUBEYİ ve 7 – KIRKPINAR kazanmasını beklediğim isimlerdir. Sürpriz arayanlar; 10 – TİBET (6 ile eküri) ve 1 – ASLANPARÇASI‘nı değerlendirmeye alabilirler.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların MAIDEN koşusu ise 1500 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 8 – TİLKİ , 4 – DEDEÇAM , 3 – CABUREFESİ ve 2 – BARGAN burada MAIDEN’a veda etmeye yakın safkanlar olarak duruyor… Ama ben sürpriz olarak M. KAYA ile start alan 6 – SALTUKCAN ve O. GÖKÇE idaresinde olan 1 – AKGÜNDÜZ‘ü geniş kuponlara öneriyorum.

4. KOŞU: “DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KOŞUSU” (KV-7) Veliefendi’de günün önemli yarışı olan bu mücadeleye; 3 Yaşlı 6 İngiliz safkan katılacaktır. 2000 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek yarışta; 4 – ESKAYRA ve 3 – DEPOSITORY önplana çıkıyor ama 1 – CHAMP LION‘da hata affetmeyecek safkan olarak kuponları yırttırabilir… 

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi 1400 mt.’lik kum pistte yapılacak olup, ÜÇLÜ GANYAN’ın ilk ayağını oluşturmaktadır. 2 – CEP DURAK uyum sağladığı binicisi ile bir kez daha günün bankosu olmayı hak ediyor.

6. KOŞU: VELİEFENDİ Hipodromu’nda, günün ikinci MAIDEN mücadelesi tabela ayağı olan bu koşuda gerçekleştirilecektir. 2 – AKSAKAL vermiş olduğu aradan etkilenmez ise pilotunun iyi idaresi sonucu artık MAIDEN’a veda eder diyorum… Ama olurda pilot idare edemez veya aradan etkilenirse; 5 – KONÇERTO , 9 – UÇANŞAH ve 4 – KEKİKÇİ hata affetmeyecek isimler olup geniş kuponlarda düşünülmesini öneririm. 1 – ACAR ve 3 – KARAÇAM sonraki ihtimaller olup, sürprizde değerlendirilebilir.

7. KOŞU: Altılı ganyan’ın son ayağı 2200 mt.’lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek nefes kesen bir mücadele ile ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı İngiliz atların katıldığı HANDİKAP-17 yarışında; Son iki koşusunu Özcan YILDIRIM ile kazanan 2 – KUBANGO yine günün bir diğer çatı safkanı olarak çalışmalarımda gözüken isimdir.

8 MART 2017 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 2 – 9 – 7 // 10 – 1

2. AYAK: 8 – 4 – 3 – 2 // 6 – 1

3. AYAK: 4 – 3 // 1

4. AYAK: 2 – CEP DURAK (BANKO)

5. AYAK: 2 – AKSAKAL // 5 – 9 – 4 // 1 – 3

6. AYAK: 2 – KUBANGO (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.