8 KASIM 2016 – KOCAELİ ALTILISI

SALI günü Kocaeli'de 8 koşulu at yarışı programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. Koşu ile saat: 18:00'da, Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Altilim.net olarak şansınızın her daim yanınızda olmasını dileriz…

8 KASIM SALI günü KOCAELİ hipodromu 8 koşulu gece programına ev sahipliği yapacaktır. 8 KASIM 2016 (08.11.2016) Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların MAIDEN koşusu ile KOCAELİ'de 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 4 – FAYTONLU AYŞE (1 ile eküri) ve 5 – KAYASERAP kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir. 6 – LAŞİNKAY sonraki şanslı isim olarak kuponların rakip hanesinde değerlendirilmeye alınabilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu ekranlara gelecektir. 1 – ALTIN ADIM , 2 – KONIGIN ve 4 – PENGUEN yeterli olacağını düşünüyorum.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesi ile KOCAELİ'de ALTILI GANYAN heyecanı başlayacaktır. Günün ikinci yarış programında ALTILI ayağına banko bir isim ile başlamak istiyorum. Her defasında ilk ayakları doldurup sonradan beşte kalmayı belki bu durum ile aşabiliriz. 2 – AD HOC rakiplerine oranla biraz daha iyi formda olması günün ilk bankosu olmasını kaçınılmaz hale getiriyor. Burada sağlıklı bir şekilde kurguya başlayabilirsek devamıda gelir diye ümit ediyorum. Bakalım AD HOC bizleri ilk ayakta kurtaracak mı… 

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-16 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 6 – DARK GUARDIAN , 2 – EL MIRADOR , 11 – AĞAEFENDİ ve 3 – MEGAS kuponlara ayrımsız olarak yazılmasını önereceğim safkanlardır. Bu safkanların yanına sürpriz yazmayı isteyen yarışseverler ise; 1 – ASİL MAHMUT ve 4 – IAN TAPP'ı unutmasınlar derim.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-5 mücadelesinde ise; 2 – EMBİR HAN ve 3 – TURABİ koşudaki favori / please konumundaki isimler olarak karşımıza çıkıyorlar. Normal şartlarda da küçük kuponlara bu iki safkanı yazıp geçmek mantıklı bir oyun olacaktır. Lakin bazen büyük beklentiler içerisine girdiğimiz atlar nedense starttan geç çıkıyor veya jokey hatalarına çok fazla maruz kalarak yarışseveri hüsrana uğratıyor… Asla atlara kızmıyorum, atlar çok asil hayvanlardır. Sözümü anlayan anladı diye varsayıyorum ve devam ediyorum. Bu ikilinin eksik koşmasını lehine çevirebilecek safkanlar ise; 1 – ASİL BAKIŞ ve 5 – GÜLFEM ciddi rakip olarak adlarından söz ettirebilirler. 4 – YOLAŞAN ve 9 – GÖLKIZI burada tuttuğum sürpriz atlar olup, takibe alacağım isimlerdir.

6. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN koşusu ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 4 – DOĞANLI ve start arası olsada bu mesafede başarılı bir dereceye sahip olan 2 – DİLERCAN ikilisini birinciliğe en yakın safkanlar olarak görüyorum. Rakip olarak; 5 – GİZEMLİ YÜZ , 3 – DİŞİ SAVA , 6 – KIZGÜZELİ ve 8 – NEFİN SULTAN (1 ve 7 ile eküri) yazılarak sağlama alınabilir. Burada tabiki bütün safkanları yazdım aslında… Ama küçük kupon ve büyük kupon yaparken sıralamayı değerlendirmenizi öneririm. Zaten sıralama belli önceliğim ilk iki at… Daha sonra yıkmak isterseniz şablondaki atları sırasına göre kuponunuzda yer verebilirsiniz.

7. KOŞU: ​​3 ve Yukarı İngilizlerin 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 koşuda ise; Uyumlu jokeyi ile kazanmasını beklediğim 4 – TEREX günün ikinci banko safkanı olarak sizlere önerimdir.

8. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi ile KOCAELİ'de günün son startı verilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte yapılacak koşuda; En iyi dereceye sahip olan 2 – BABAESKİ etkili pilotu ile potoya uzanmasını beklediğim bir diğer banko safkandır.

8 KASIM 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 2 – AD HOC (BANKO)

2.AYAK: 6 – 2 – 11 – 3 // 1 – 4

3.AYAK: 2 – 3 // 1 – 5 // 4 – 9

4.AYAK: 4 – 2 // 5 – 3 – 6 – 8

5.AYAK: 4 – TEREX (BANKO)

6.AYAK: 2 – BABAESKİ (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.