8 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 8 HAZİRAN 2016 Çarşamba AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 18:30’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

ÇARŞAMBA gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL’da 5. ve 7. Koşularda önemli yarışlar ekranlara gelecektir. “M. NİYAZİ POLATYAR KOŞUSU” ile “YAVUZHAN KOŞUSU” günün dikkat çeken yarışları olacaktır. 8 Haziran İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde; 1 – CAHARKALA ve 3 – YENİLMEZ (4 ile eküri) ikilisinden birincilik gelebilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): İSTANBUL’da yedili ayağında 3 – MAVİDALGA yine günün bankosu olacaktır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ile altılı heyecanı başlayacaktır. 1 – BURCUSULTAN ilk önereceğim isimdir. Küçük kuponlarda alternatif banko olarak düşünülebilir. Rakip arayanlar; 6 – HİRA ve 9 – SERMELEK‘i kuponlarına yazabilirler.

4. KOŞU: 1500 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek 4 ve Yukarı Arap safkanlarının HANDİKAP-16 mücadelesi ile beşli ganyan oyununa start verilecektir. 5 – DOST ELİ , 8 – ŞANSKÜPÜ ve 1 – TAHİRE bu koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm safkanlardır. Rakip arayanlar; 3 – YÜREĞİM ve 10 – KIZIM İDİL değerlendirilebilir.

5. KOŞU: Günün ilk önemli yarışı olan “M. NİYAZİ POLATYAR KOŞUSU” 3 Yaşlı İngiliz safkanlarının KV-8 mücadelesi ile gerçekleşecektir. Mesafeden etkilenmez ise 6 – RADYOCU öncelikli olarak tuttuğum isimdir. Ama mesafe uzun olduğu için rakipleri; 8 – VICTORY IS OURS ve 7 – THE WORLD IS YOURS dikkate alınması gereken isimlerdir. Sürpriz için; 2 – MY BILLIONAIRE değerlendirilebilir.

6. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atlarının HANDİKAP-16 mücadelesinde; 2 – AĞRI KESİCİ günün bir diğer bankosu olarak karşımıza çıkıyor. 

7. KOŞU: Günün bir diğer önemli yarışı “YAVUZHAN KOŞUSU” geldiğimizde ise; 9 safkanın start aldığını görüyoruz. Bu koşuda birbirine denk güçte isimlerin yer aldığı KV-6 mücadelede; 2 – BESLENEY ve 4 – YOLDAŞ ikilisinden birincilik bekliyorum. 5 – KURTÇABEY en ciddi rakipleri olarak görünüyor. Sürprizi ise; Son koşusunu kazanan 6 – TİBET yapabilir.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile İSTANBUL’da günü sonlandırıyoruz. 5 – AMARELISE alternatif banko olarak küçük kuponlara önerebileceğim isimdir. Geniş kuponlarda; 7 – DIAMOND FLAME , 1 – LABEZERIN ve 2 – RAZİYE ANA yazılmalıdır.

8 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 1 – BURCUSULTAN // 6 – 9

2. AYAK: 5 – 8 – 1 // 3 – 10

3. AYAK: 6 – RADYOCU // 8 – 7 // 2

4. AYAK: 2 – AĞRI KESİCİ (BANKO)

5. AYAK: 2 – 4 // 5 // 6

6. AYAK: 5 – AMARELISE // 7 – 1 – 2

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.