8 EYLÜL 2016 – İZMİR ALTILISI

PERŞEMBE günü at yarışı programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 18:30'da başlarken, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 19:00'da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

8 Eylül Perşembe gece yarışlarında İZMİR Şirinyer HİPODROMU 8 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Günün en önemli yarışları; 5. Koşu'da "YUNUS EMRE KOŞUSU" , 6. Koşu'da "TEPECİK KOŞUSU" ve 7. Koşu'da (Tabela Ayağın'da) "TAŞKENT KOŞUSU" olacaktır. 8 Eylül İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin BAYAN BİNİCİ KOŞUSU ile İZMİR'de 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 1 – SINEMIS , 2 – ASİL MAHMUT ve 5 – AĞVA kazanmaya yakın safkanlardır. 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu için start verilecektir. 2100 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu yarışta; 3 – EFEKAN ve 1 – MUHRİP ikilisi kazanmaya en yakın safkanlardır. Rakip olarak ise; 7 – GÜLMİSAL ve 2 – DÖKERBEY değerlendirilebilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 mücadelesi ile İZMİR'de ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek olan bu koşu ile 11 İngiliz safkanı yarış hayatlarına MERHABA diyecektir… Ayaklarının düz basmasını temenni ederiz… 1 – BADEGÜL , 3 – KISS ME , 2 – BEBEKA ve 9 – SON VURGUN kazanmaya en yakın isimler olup ayrımsız şekilde değerlendirmenizi öneririm.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-16 mücadeleside 1200 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecektir. 8 – KABAKÇI , 2 – FETHİYE , 7 – MELOŞ ve 3 – ORFIA birlikte şans verilmesi gereken isimlerdir. Sürpriz için ise; 6 – CANIM MİRA değerlendirilebilir. 

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların GR-3 mücadelesi ile günün ilk önemli yarışı olan "YUNUS EMRE KOŞUSU" gerçekleştirilecektir. Sevdiği pist ve etkili yarışlar çıkardığı mesafede tekrar start alan 4 – INFERNO başarılı jokeyi ile günün ilk bankosu olarak önereceğim isimdir.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin KV-8 yarışı ile "TEPECİK KOŞUSUekranlara gelecektir. Aynı zamanda 2. ÜÇLÜ GANYANIN başlangıç ayağını oluşturan bu koşuda; 1 – BAVİ REŞ ve 7 – TATVAN KIZILCA öncelikli olarak tuttuğum safkanlardır. Geniş kupon yapan yarışseverlerin; 2 – BEDWULF'u yazmalarını öneririm.

7. KOŞU: Günün son önemli yarışı olan "TAŞKENT KOŞUSUile tabela ayağını izleyeceğiz. 1 – SAHİPBEY yine bu koşuda tuttuğum günün bir diğer bankosu olacak safkandır.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ile İZMİR'de günün son ayağı ekranlara gelecektir. 1400 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek olan bu yarışta; 1 – PRINCESS WESTPORT kazanmasını beklediğim safkandır. Rakipleri ise; 3 – FLYING QUEEN , 2 – LINDORA , 4 – POUR TOI ve 11 – YAĞMUR KIZ geniş kuponlarda bulunmalıdır.

8 EYLÜL 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – 3 – 2 – 9
  2. AYAK: 8 – 2 – 7 – 3 // 6
  3. AYAK: 4 – INFERNO (BANKO)
  4. AYAK: 1 – 7 // 2
  5. AYAK: 1 – SAHİPBEY (BANKO)
  6. AYAK: 1 – PRINCESS WESTPORT // 3 – 2 – 4 – 11
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.