8 EKİM 2018 – ADANA ALTILISI

8 Ekim 2018 PAZARTESİ günü ADANA 20. Yarış gününde 8 koşu bulunmaktadır. ALTILI GANYAN Oyunu 3. Koşu ile saat 18:30‘da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

8 EKİM 2018 (08.10.2018) PAZARTESİ akşamı ADANA Yeşiloba Hipodromu’nda 8 koşulu program ekranlara gelecektir. Adana at yarışı tahminimiz;

 3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi ile ADANA YEŞİLOBA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağını izleyeceğiz. 1200 metrelik kısa mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek yarışta; 12 – LHAZAREEN son koşusunda başarılı performans sergileyerek, iyi bir bitiriş derecesiyle tabelanın üçüncü basamağında yer aldı. Tabi bu defa daha iyi bir yarış çıkaracağını düşünüyoruz, rakip olarak; 8 – MINT COPY , 9 – KÜÇÜK ÖMER , 6 – KARAFIRAT , 1 – SEMİH BEY , 4 – VASILY ve 2 – DESTINO‘yu ihmal etmeyiniz.

 4. KOŞU – (BEŞLİ GANYAN) 2 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-1 yarışında; 8 safkan birincilik çekişmesi verecektir. 1200 metrelik çim pist üzerinde ekranlara gelecek koşuda; 7 – BASRALI KIZ , 5 – ROERMOND , 1 – BEYBORA ve 2 – ÇUKUROVA YAĞIZ kuponlara ayrımsız yazılmasını öneririz. 

 5. KOŞU – (DÖRTLÜ GANYAN) 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5/DHÖW koşusu 1900 metrelik çim pistte yapılacaktır… 10 safkanın katılacağı bu mücadelede; Sevdiği pist ve mesafede 4 – YIRTLAZ‘ın günün bankosu olarak, sizlere önereceğimiz safkan olduğunu belirteyim. Son yarışında ki başarısı burada tek düşünmemiz için yeterli olarak duruyor. 

 6. KOŞU – (ÜÇLÜ GANYAN) 2 Yaşlı İngiliz atların 1200 metrelik çim pistte ki ŞARTLI-5/Dişi koşusu’nda; Akın SÖZEN idaresinde tekrar start alan 1 – MY INFINITY için kolay bir yarış olmasını bekliyorum. Programda ki bir diğer BANKO adayımız MY INFINITY diyorum…

 7. KOŞU 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki HANDİKAP-16 mücadelesiyle birlikte, tabela ayağının başlangıç startı verilecektir. 3 Yaşlı 8 İngiliz safkanın katılacağı zorlu sınavda; 1 – FOREST EAGLE ve 2 – HAKK HANI bu ayağın kapalısı olarak düşünülebilir… En azından kaliteleri ve geçtikleri rakipleriyle tekrar start alan bu iki güçlü rakip, eksik koşmadıkları sürece fotoyu önde geçecek öncelikli safkanlardır. Yine burada sürpriz arayacaklar; 4 – SAMRAVHAN , 6 – MAYDO HAN , 3 – KAISER SOZE ve 8 – COMPANERO‘yu ihmal etmesinler… 

 8. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların start alacağı HANDİKAP-15/DHÖW yarış ise, programın son ayağını oluşturacaktır. 1200 metrelik çim pistte seyredeceğimiz koşuda; 11 safkanın birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 5 – SER EMİR , 9 – ALBUNEA (3 ile eküri) ve 10 – AĞA KIRAN‘ı yazıp, günü sonlandırıyoruz… Umarız değerlendirmeleri, kendi çalışmalarınız ile karşılaştırarak kafanıza yatan son hali oynarsınız… Hiç bir zaman burada verilen tahminler, tutma garantisi olan kuponlar değildir. Sadece yol gösterici olup, bizlerin oynadığı yani yatırdığı kuponlardır. Ama herkesin çalışma stili farklı olduğu için, lütfen sizler de kendi tuttuğunuz atlara öncelik veriniz. 

8 EKİM 2018 – ADANA ALTILI ŞABLONU: banko altılı tahmini

  1. AYAK: 12 – LHAZAREEN // 8 – 9 – 6 – 1 – 4 – 2
  2. AYAK: 7 – 5 – 1 – 2
  3. AYAK: 4 – YIRTLAZ (BANKO)
  4. AYAK: 1 – MY INFINITY (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 2 // 4 – 6 – 3 – 8
  6. AYAK: 5 – 9 – 10
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.