8 EKİM 2016 – ADANA ALTILISI

Cumartesi günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Adana'da Cumartesi günü gece yarışlarında 7 koşulu bir program bulunmaktadır. 4. KOŞU'da; "PATARA KUMSALI KOŞUSU" ile 5. KOŞU'da; "BOLKAR DAĞLARI KOŞUSU" günün önemli yarışları olarak YEŞİLOBA Hipodromunda gerçekleştirilecektir. 8 Ekim 2016 Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesi ile ADANA'da Yedili Ganyan oyunu için start verilecektir. 2000 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek koşuda; 4 – SOLO TURK bu pistte son iki yarışını kazanma başarısı göstermiş bir safkan olup kuponlarda tek bırakılabilir. En ciddi rakipleri ise; 1 – FALEZ ve 2 – OLIMPIC HERO hata kollayacaktır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 yarışı 1200 mt.'lik çim pistte yapılacaktır. Altılı Ganyan'ın ilk ayağını oluşturan bu koşuda; 2 – FLASHING GIRL ve 3 – INTO STAR ikilisi yeterli olacaktır.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15 koşusu 2100 mt.'lik çim pistte yapılacaktır. 2 – KIŞGÜLÜ ve 7 – ÖMERHANBEY kuponlara birlikte yazılması gereken safkanlardır. Rakip olarak değerlendirmeye alınabilecek safkanlar ise; 1 – FAKI BEY (5 ile eküri) , 4 – NATUHAY ve 3 – MUSON RÜZGARI olabilir.

4. KOŞU: PATARA KUMSALI KOŞUSU ile piste çıkacak olan 3 Yaşlı Arapların KV-8 mücadelesini izleyeceğiz. 1300 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek olan günün önemli yarışında; 3 – HARPUTHANI ve 6 – ÖZYEL ikilisini yazarak geçilebilir.

5. KOŞU: BOLKAR DAĞLARI KOŞUSU ise günün bir diğer önemli yarışı olacaktır. 3 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı KV-8 mücadele 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleşecektir. 2 – ES ES RUNNER kazanmasını bekliyorum…

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 mücadelesinde; 1 – BABA HAMİT ve 5 – ROCKING OUT ikilisi yeterli olacaktır.

7. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-3 koşusu ise günün son ayağını oluşturmaktadır. Grubun en formda safkanı olarak gördüğüm 4 – DİLŞAH GÜLÜ günün bir diğer bankosu olarak değerlendirmeye alınabilir.

8 EKİM 2016 ADANA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – 3
  2. AYAK: 2 – 7 // 1 – 4 – 3
  3. AYAK: 3 – 6
  4. AYAK: 2 – ES ES RUNNER (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 5
  6. AYAK: 4 – DİLŞAH GÜLÜ (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.